Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Philco PCSI262DW | |
| Cena bez DPH |
259,35 €
283,74 € |
| Cena s DPH |
319,00 €
349,00 € |
| Ušetríte | 9% / 30,00 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Energetická trieda | D |
| Šírka | 54,7 cm |
| Výška | 177,3 cm |
| Značka | Philco |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 51-56 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 170-179 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




