Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Dámsky holiaci strojček na bezbolestné odstraňovanie chĺpkov. Ideálny na úpravu obočia a odstránenie chĺpkov na tvári a na tele. Cestovný obal v balení
Pre krásu už nemusíte trpieť. Dbajte o svoj vzhľad s novým zastrihávačom chĺpkov z kolekcie ETA Fenité, ktorý sa stane vaším obľúbeným pomocníkom na bezbolestnú a bezpečnú úpravu zovňajšku. Skvele vám poslúži pri úprave obočia aj pri odstránení chĺpkov na tele a tvári.
Prevádzka zastrihávača ETA Fenité je bezdrôtová a vďaka 1,2 V Ni-MH akumulátoru vám vydrží až 50 minút. Dobíjanie potom prebieha cez USB-C kábel.
Na úpravu obočia slúži strihacia hlava na obočie, ktorú môžete použiť s priloženým hrebeňovým nadstavcom alebo bez neho. Dĺžku strihu si môžete nastaviť na 0/3/6 mm.
Univerzálna strihacia hlava slúži na úpravu chĺpkov na celom tele, ktorú je možné opäť použiť samostatne alebo s nadstavcom (dĺžka strihu 3 mm).
Holiaca hlava s rotačnou frézkou je ideálna na odstránenie jemných chĺpkov na tvári. Strojček používajte iba na suchú pokožku.

| Typ: | zastrihávač chĺpkov |
|---|---|
| Použitie a údržba: | neumývateľný |
| Zdroj energie: | akumulátorový (Ni-Mh) |
| Čas prevádzky: | 50 min. |
| Výmenné nadstavce: | holiaca hlava, nadstavec pre skracovanie chĺpkov |
| Na obočie: | áno |
| Na tvár: | áno |
| Smart: | nie |
| Šírka: | 3 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Hĺbka: | 3 cm |
| Značka | Eta |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29455 | 2 |
| Krupina | 29455 | 0 |
| Lučenec | 29455 | 3 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 29455 | Skladom | 26,90 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29455 | 2 ks |
| Krupina | 29455 | 0 ks |
| Lučenec | 29455 | 3 ks |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




