Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Voľne stojaca nerezová umývačka na 16 súprav riadu
Voľne stojaca nerezová umývačka na 16 súprav riadu vďaka ramenu CornerIntense™, ktorý dosiahne až do rohov umývačky a v kombinácii so špeciálnym systémom DeepWash odstráni nečistoty aj vo vnútri fliaš a vysokých pohárov. Súčasťou je aj dezinfekčný program HygieneIntense, ktorý umyje aj odstráni až 99,99 % vírusov a baktérií. Aplikácia HomeWhiz umožňuje nastavenie a sledovanie umývačky na diaľku a s dávkovaním prostriedku si tiež nemusíte robiť starosti vďaka funkcii AutoDose.
Rameno CornerIntense ™ dosiahne až do rohov umývačky. Vďaka tomu je riad umytý, nech ho dáte v spodnom koši kamkoľvek.
Program HygieneIntense dokáže horúcou vodou a parou odstrániť nečistoty a 99,99 % vírusov a baktérií. V jednom kroku tak riad umyje, vydezinfikuje a zanechá ho hygienicky čistý.
Automatické dávkovanie umývacieho prostriedku AutoDose dávkuje umývací gél tak, aby riad bol dobre umytý, ale umývacím prostriedkom sa neplytvalo.
HomeWhiz v umývačkách Beko umožňuje jednoducho nastaviť a pridať ďalšie programy podľa toho, čo vám vyhovuje najviac. Vie poradiť najlepší spôsob umývania a dá vedieť, kedy program skončil, alebo že je potrebné doplniť umývací gél. Stačí si len stiahnuť aplikáciu do chytrého telefónu, spárovať s umývačkou a je to.
Špeciálny systém držiaka a trysiek dokáže spoľahlivo umyť často nedostupné vnútro fliaš, vysokých pohárov a termohrnčekov. Nič nie je potrebné predmývať, trysky vody naviac sa postarajú o všetko.
Automatické otvorenie dverí SelfDry umožňuje uniknutie prebytočnej vlhkosti z priestoru umývačky po skončení programu. Vďaka tomu je riad skôr suchý a je pripravený na uloženie.
ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.
Priame ovládanie Direct Access umožňuje zvoliť program a umývacie funkcie bez preklikávania. Vďaka tomu je spustenie umývačky jednoduché a rýchle.

Voľne stojaca umývačka (16 sád riadu, Plná šírka)




Rameno CornerIntense™
Perfektne umytý riad aj v rohoch umývačky
Oproti bežnému umývaciemu ramenu má CornerIntense™ iný tvar a pohybuje sa po štvorci, nie po kružnici ako bežné rameno. Vďaka tomu sa voda dostane do všetkých rohov umývačky a umyje riad v rohoch rovnako dobre, ako keby bol umiestnený uprostred spodného koša. Riad tak môžete rozmiestniť po celej ploche umývacieho koša s istotou, že bude dobre umytý.
DeepWash zóna
Konečne umyté fľaše aj hrnce
Vnútro fliaš a vysokých pohárov sa zle umýva ručne ale aj v umývačke. Špeciálna zóna DeepWash má preto držiak a systém trysiek naviac. Vďaka nim sa voda dostane do všetkých miest vo vnútri nádoby a nie je potrebné ju doumývať ručne kefou. Po vybratí držiaka je možné zónu s tryskami využiť aj na umytie zaschnutých nečistôt v hrnci.

Funkcia HygieneIntense
Para na nečistoty a baktérie
Funkciu HygieneIntense je možné pridať k vybraným programom, počas ktorého sa riad umýva a zároveň aj dezinfikuje. K tomu používa paru, ktorá prenikne do všetkých záhybov, a oplach horkou vodou naviac. Je ideálna na umývanie detských fliaš a plastových krabičiek, pretože ich zvládne umyť aj bez použitia umývacieho prostriedku, ktorým plastový riad často načuchne.

Automatické otváranie SelfDry
Rýchlejšie suchý riad
Automatické otvorenie dverí SelfDry urýchli usušenie riadu a zamedzí vlhkosti a zatuchnutiu vo vnútri umývačky, keď zostane po skončení programu dlhšie zatvorená. Je súčasťou veľkej časti umývacích programov. Výhodou je nielen lepšie a skôr suchý riad, ale aj jeho usušenie, aj keď program skončí vo chvíli, keď nie ste doma.
Parametre:
Technológie
| Senzor znečistenia | Áno |
| Systém sušenia | Statický |
| Systém starostlivosti o sklo | GlassShield® |
| Funkcia Tableta | Tableta |
| SilentTech™ | Áno |
| AutoDose | Áno |
Dizajn
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Design ostrekovacieho ramena | CornerIntense |
| Systém priameho spôsobu ovládania | B8L-BLDC |
| Materiál umývacej vane | Nerezová umývacia vaňa |
| LED osvetlenie | Áno |
| Druh inštalácie dverí | SelFit® |
Design košov a základná výbava
| Príslušenstvo | Držiak na umývanie plechov |
| Počet priehradiek na džbány | 2 |
| Priehradka na džbánik | Nastaviteľné a SoftTouch® |
Funkcie
| Prídavná funkcia 2 | SelfDry |
| Prídavná funkcia 1 | Zámok |
| Funkcia | Fast+ |
| Funkcia | Odložený štart |
| Funkcia | Hygiene Intense |
| Funkcia | AutoDosing |
| Funkcia | DeepWash |
Rozmery a hmotnosť
| Šírka | 59.8 cm |
| Hmotnosť zabaleného produktu | 53.9 kg |
| Hĺbka balenia | 66.1 cm |
| Šírka balenia | 64.4 cm |
| Výška balenia | 88.9 cm |
| Čistá hmotnosť | 52 kg |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 85 cm |
Bezpečnosť
| Bezpečnostný prívod vody | WaterSafe™ |
| Detský zámok | Áno |
Výkon a spotreba
| Trieda hluku (EU_2021_EP) | B |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Počet sprchovacích úrovní | 3 |
| Spotreba energie (kWh/cyklus) | 0.768 kWh |
Hlavné vlastnosti
| Druh nastavovania výšky horného koša | 3 polohový Acrobat |
| EAN Code | 8690842515132 |
| Produktové číslo | 7657403977 |
| Farba | Nerez |
| Odložený program | Áno s manuálnym nastavením až na 24 hod. |
| Spodný držiak pre intenzívne umývanie | DeepWash |
| Fast+™ | Áno |
| Počet jednoducho skladateľných držiakov tanierov (horný kôš) | 3 |
| Počet jednoducho skladateľných držiakov tanierov (spodný kôš) | 4 |
| Príborová zásuvka | Príborová zásuvka plnej šírky |
| Typ displeja | LED |
| Hlučnosť | 42 dBA |
| Spotreba vody za cyklus | 9.5 L |
| Trieda en. účinnosti | C |
| Počet súprav | 16 |
| Veľkosť | Šírka 60 cm |
| Typ konštrukcie | Voľne stojaca |
Konektivita
| Spôsob pripojenia HomeWhiz® | WiFi & Bluetooth |
| Program na stiahnutie 1 | AquaFlex |
| Program na stiahnutie 2 | Tichý program |
| Program na stiahnutie 3 | Program Starostlivosť o sklo 40°C |
| Program na stiahnutie 4 | Clean&Shine |
| Program na stiahnutie 5 | Predumývanie |
Programy
| Počet programov | 11 |
| Program 1 | Auto Program |
| Program 2 | Intenzívny 70°C program |
| Program 3 | Eco 50 °C program |
| Program 4 | Quick & Shine® Program |
| Program 5 | Program Mini |
| Program 6 | Stiahnutý program |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | C |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie