Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná multifunkčná rúra Beko BBIM17400BDS v čiernej farbe v energetickej triede A+ s objemom 72 litrov má špeciálny systém prúdenia vzduchu AeroPerfect. Až 10 programov na pečenie vrátane grilu, parné čistenie SimpleSteam, dotykové ovládanie a dvere so zatváraním SoftClose.
AeroPerfect je kombinácia špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry, ktorá zaisťuje rovnomerné pečenie jedla. Rozloží teplo zo všetkých strán bez rozdielu teplôt, takže sa jedlo v rúre pečie všade rovnako. A navyše rúra pečie úspornejšie, takže šetrí aj náklady na elektrinu.
Teleskopický výsuv pomáha vysunúť plech s pečeným jedlom, bez potreby sily. Je vhodný pre bezpečnejšie vybratie rozpáleného plechu.
Funkcia Booster aktivovaná na začiatku pečenia pomôže nahriať rúru na požadovanú teplotu rýchlejšie a bez dlhého čakania.
Program PizzaPro dosahuje vysoké teploty pri pečení pizze. Tá umožňuje piecť pizzu kratší čas, aby zostala vláčna, ale zároveň sa prepiekla. Spolu v kombinácii s pizza kameňom je ideálna náhrada pizziarskej pece v domácich podmienkach.

Parametre:
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
| Gril | Áno |
| Celkový výkon rúry | 2500 W |
| Typ čistenia | EcoClean |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Počet funkcií | 10 |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Šírka | 59.4 cm |
| Výška | 56.7 cm |
| Hĺbka | 59.5 cm |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
|---|---|
| Sieťový kábel | so zástrčkou |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Teleskopický výsuv | Jednoúrovňový |
| Počet skiel dvierok | 3 |
| Značka | Beko |
| Časovač | Áno |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Typ čistenia | EcoClean |
| Počet funkcií | 10 |
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
|---|---|
| Celkový výkon rúry | 2500 W |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie