Baseus kábel USB C-SHAPED LIGHTNING Intelligent power-off CALCD-01
6,90 €
Skladom posledný kus (1 ks)
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Elektrická rúra samostatná / Klasická rúra s ventilátorom / 6 funkcií / 61 l / Zasúvacie gombíky / Výsuvné teleskopické rošty (1 úroveň) s klik systémom / Nerez / Energetická trieda A
Táto elektrická rúra s ventilátorom poteší všetkých milovníkov klasického pečenia. Na prvý pohľad zaujme kvalitným nerez prevedením aj variabilným rozpätím teploty od 50 do 250 °C. Veľké presklené dvierka a perfektné osvetlenie vám umožnia kontrolovať priebeh pečenia, takže nemusíte rúru otvárať. Tým zamedzíte zbytočnému poklesu teploty a úniku energie. Perfektné vyčistenie parou zaistí funkcia ECO CLEAN, vďaka ktorej odstránite aj väčšie nečistoty bez nutnosti použiť čistiaci prostriedok. Rúra spadá do ekologickej triedy A.
![]() |
Energetická nenáročnosť
Energetická nenáročnosť Extra veľký objem s nízkou spotrebou el. energie Aj pri extra veľkej kapacite rúry až 77 l nedochádza k zvýšeniu spotreby energie na cyklus. Vnútro rúry je vybavené 100% kvalitným smaltovaným povrchom, trojitý náter podporuje tepelnú reflexiu a poskytuje dodatočnú izoláciu. Toto riešenie spolu s kvalitnou izoláciou rúry a niekoľkými sklami vo dvierkach prináša úsporu energie a vynikajúce výsledky pečenia. Navyše ušetríte aj vďaka maximálnemu priezoru. Dvierka sú celosklenené, takže máte perfektný prehľad, čo sa v rúre deje, bez ohľadu, na ktorú úroveň ho vložíte. Pokiaľ to teda nepotrebujete, rúru nemusíte v priebehu pečenia vôbec otvárať. Teplo sa udržuje vo vnútri čím sa optimalizuje spotreba energie. Výhody: |
![]() |
Dokonalý prehľad o pečení
Dokonalý prehľad o pečení Vidíte, čo sa deje vo vnútri Občas vám to nedá a chceli by ste zistiť, ako sa jedlu v rúre darí? Otvárať dvierka sa ale nevypláca, pretože tak unikne veľa tepla a nejaký čas trvá, kým sa rúra znova vyhreje na požadovanú teplotu. Preto je táto rúra vybavená sklenenými dvierkami a kvalitným vnútorným osvetlením. Vďaka tomu môžete nakuknúť dovnútra, kedykoľvek sa vám zapáči. Výhody: |
![]() |
Klenutý tvar rúry
Klenutý tvar rúry Rovnomerné pečenie Vnútri prepečené, na povrchu chrumkavé. Presne také bude kuriatko upečené v tejto rúre vďaka pokročilej technológii rovnomerného pečenia. Chytro rozmiestnené vyhrievacie telesá sa postarajú o to, že horúci vzduch prúdi rovnomerne a dostane sa tam, kam má. Zaoblený vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným klenutým tvarom kamennej pece. Veľké presklené dvierka a perfektné osvetlenie vám umožní kontrolovať priebeh pečenia, takže nemusíte rúru otvárať. Tým zamedzíte zbytočnému poklesu teploty a úniku energie. Výhody: |
| Výška | 59,5 cm |
|---|---|
| Šírka | 59,5cm |
| elektrický gril - malý s dolním topným tělesem | nie |
| elektrický gril - malý s dolním topným tělesem a ventilátorem | nie |
| elektrický gril s dolním topným tělesem | nie |
| horní a kruhové těleso s ventilátorem | nie |
| horní a kruhové těleso s ventilátorem a velkým grilem | nie |
| kruhové těleso s ventilátorem a malým grilem | nie |
| program Pizza 300 °C | nie |
| program pro horkovzdušné fritování bez tuku | nie |
| program pro mražená a hotová jídla | nie |
| elektrický gril - malý | nie |
| horné teleso s ventilátorom | nie |
| horné vyhrievacie teleso | nie |
| kruhové teleso s ventilátorom | nie |
| ohrev tanierov | nie |
| Pyrolytické čistenie - PyroClean | nie |
| rýchly predohrev rúry | nie |
| spodné a kruhové teleso s ventilátorom | nie |
| spodné teleso s ventilátorom | nie |
| udržovanie teploty a ohrev tanierov | nie |
| horné a dolné teleso s parou | nie |
| kruhové teleso s ventilátorom a parou | nie |
| kruhové teleso s ventilátorom a spodným ohrevom s parou | nie |
| Pyrolitické čistenie | nie |
| teplovzdušný ohrev | nie |
| extra velký objem | nie |
| farba | nerez |
| funkce gratinování | nie |
| funkce pečení v krocích | nie |
| Katalytické čistenie | nie |
| Katalytický kryt ventilátoru – funkce samočištění | nie |
| Objem | 61 l |
| osvetlenie rúry | Osvětlení trouby - 1 |
| ovládanie programov a termostatu | zamačkávací knoflíky |
| program pro pomalé pečení | nie |
| Sabat program | nie |
| termosonda | nie |
| tlumené otevírání dvířek | nie |
| vedenie plechu v rúre | teleskopické rošty 1x s klik systémem |
| hĺbka | 53 cm |
| hmotnosť | 29 kg |
| menovitý príkon | 2,9 kw |
| typ rúry | multifunkční |
| detský zámok | nie |
| tlmené zatváranie dvierok | nie |
| úprava povrchu proti odtlačkom | nie |
| ECO program | nie |
| Akcia darček mikrovlnka - pruh | nie |
| AUTO program | nie |
| dva teleskopické rošty | nie |
| gril | nie |
| Typ výsuvu | teleskopický výsuv |
| výsuvný teleskopický rošt | nie |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30260 | 0 |
| Krupina | 30260 | 0 |
| Lučenec | 30260 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie