Haier HWD90-B14959U1-S

Haier | Práčky so sušičkou | Kód: 28469

Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, Kapacita prania: 9 kg bielizne

A/D
Dostupnosť
Nedostupné
Tovar je momentálne nedostupný, čaká sa na jeho naskladnenie.

Môžete využiť funkciu "Strážny pes", ktorý vás automaticky informuje na Váš e-mail v momente, keď bude tovar naskladnený.
629,00 €
524,17 € bez DPH
Príslušenstvo
+6,90 €
+4,90 €

HAIER HWD90-B14959U1-S
práčka so sušičkou

✔️ Kapacita prania 9 kg a sušenia 6 kg
✔️ Direct Motion Motor
✔️ Pilow drum pre jemnú bielizeň
✔️ Antibakteriálne ošetrenie
✔️ Široký plniaci otvor
✔️ Osvetlenie bubna
✔️ Odložený koniec programu až o 24 hod.
✔️ Smart Dual Spray
✔️ Wi-Fi konektivita

 
 Haier HWD90-B14959U1 práčka so sušičkou
 
 
Práčkosušička Haier HWD90-B14959U1 ponúka riešenia šité na mieru, aby ste si mohli doma užiť pranie na profesionálnej úrovni. Vďaka ich veľkorysým kapacitám sú výsledky vždy profesionálne a zaručujú maximálnu hygienu vášho oblečenia. Práčkosušičku Haier oháňa inovatívny motor Direct Motion, patentovaná vstavaná technológia, ktorá zaisťuje vynikajúcu spoľahlivosť, mimoriadne tichý chod a presný pohyb bubna, ktorého priemer je neuveriteľných 525 mm. K dispozícii sú aj jedinečné funkcie Haier, ako je cyklus I-Refresh. A čo viac, práčky so sušičkou sa dajú pripojiť k Wi-Fi a aplikáciu hon pre ďalšiu sadu funkcií, ako je exkluzívna funkcia Washing-Lens, ktorá umožňuje oskenovať štítok oblečenie a odporučí vám najvhodnejší cyklus.

 

Profesionálne výsledky doma

Program Refresh osvieži vaše oblečenie, dokonca aj to jemné, vysoko efektívnym a inovatívnym spôsobom, pomocou technológie pary, ktorá odstráni pachy, jemný prach a alergény a zároveň zmierni pokrčenia a zmäkčí tkaniny.
 
 
Profesionálne výsledky doma
 

Osobitná pozornosť na jemnú bielizeň

Bubon práčky so sušičkou Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie látky zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je periete. Špeciálne vankúšiky v tvare vankúše umožňujú vašej bielizni pri otáčaní bubna jemne kĺzať po povrchu, nezachytáva látku a nezhoršovať jej kvalitu. Vďaka tomu si môžete vaše oblečenie užívať dlhšie ako nové.
 
 
Osobitná pozornosť na jemnú bielizeň
 

Antibakteriálne ošetrenie pre čistejšiu práčku

Exkluzívny materiál Haier chráni najcitlivejšie miesta vašej práčky so sušičkou. Antibakteriálna úprava Haier (ABT®) chráni pred plesňami a baktériami tvoriacimi sa v citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenie okienka dvierok pre hygienickejší cyklus prania až o 99 %.
 
 
Antibakteriálne ošetrenie pre čistejšiu práčku
 

Široký otvor pre ľahšie plnenie

So šírkou 36 cm je otváranie dverí tejto práčky jedným z najväčších na trhu. Dvierka bola špeciálne navrhnutá tak, aby ich bolo možné otvoriť do širokého uhla, pre ľahšie plnenie a vyberanie objemných kusov, na rozdiel od dverných otvorov s bežným rozmerom.
 
 
Široký otvor pre ľahšie plnenie
 

Posvieťte si na to

Vďaka praktickému vnútornému osvetlenie bubna môžete bielizeň ľahko vložiť a vyložiť, bez toho aby ste po sebe čokoľvek zanechali. Rozlúčte sa s hľadaním stratených ponožiek!
 
 
Posvieťte si na to
 

Určite si sami koniec cyklu

Neuveriteľne pohodlná funkcia, ktorá vám umožní zvoliť, kedy chcete dokončiť svoj prací cyklus. Jednoducho sa rozhodnite, kedy chcete svoj cyklus ukončiť a práčka so sušičkou automaticky vypočíta počiatočný čas. Takže teraz si môžete byť istí, že vaša bielizeň zapadá do vášho života, a nie naopak!
 
Určite si sami koniec cyklu
 

Viac hygieny pre vaše bielizeň

Neuveriteľne užitočný systém Smart Dual Spray od spoločnosti Haier je systém automatického čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Tým sa nielen zaistí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež sa zlepší dlhodobá životnosť vašej práčky.
 
 
Viac hygieny pre vaše bielizeň
 

Prispôsobte si pranie podľa vašich potrieb

Práčka navrhované na prispôsobenie sa vášmu životu. Pripojená k Wi-Fi, s možnosťou mnohých osobných nastavení a prispôsobená vašim potrebám. To všetko vďaka aplikácii hon, v ktorej je možné prispôsobiť osobné nastavenia práčky so sušičkou.
 
 
Prispôsobte si pranie podľa vašich potrieb
 

Pôsobivá kapacita pranie a sušenie

Vďaka svojej mimoriadne veľkej kapacite ponúka práčka so sušičkou Haier I-Pro Series 5 perfektné riešenie prania pre veľké rodiny alebo pre hromadné bielizeň. S veľkým priemerom bubna, jedným z najväčších na trhu, s výškou 525 mm, pôsobivú kapacitou prania až 10 kg a sušenia až 6 kg. Je vhodná pre všetky typy odevov: veľké, malé i jemné.
 
 
Pôsobivá kapacita pranie a sušenie
 

Certifikované výsledky pre profesionálne hygienu

Zažite profesionálnu dezinfekčnú čistotu. Vďaka jedinečnému programu I-Refresh dosiahnete ešte väčšieho hĺbkového vyčistenie bez použitia intenzívnych pracích cyklov. 
 
 
Certifikované výsledky pre profesionálne hygienu
 

Prepojené s vašimi potrebami

S aplikáciou hOn môžete neustále sledovať účinnosť a spotrebu a dostávať návrhy, ako ich optimalizovať. Máte tiež prístup k plánovaniu údržby práčky so sušičkou, aby bola zachovaná jej spoľahlivosť a perfektný výkon aj v priebehu času. To všetko s možnosťou kedykoľvek spravovať a kontrolovať stav prania, a to aj mimo domova, a prijímať oznámenia o dokončení cyklu. Objavte všetky výhody, ktoré vám ukážu, že aplikácia hOn je vaším najväčším spojencom na získanie profesionálnych výsledkov.

 

 

Práčka so sušičkou s dlhou životnosťou

Motory Direct Motion od Haier boli navrhnuté a vyrobené tak, aby vydržali. Pri prevádzke bez remeňa je motor priamo pripojený k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie, zvyšuje životnosť a znižuje spotrebu energie a vody. S medzinárodným patentom je najlepší vo svojej kategórii a vďaka priamemu ovládanie jeho pohybov je schopný simulovať aj to najjemnejšie ručné pranie. Pre túto vysoko kvalitnú konštrukciu ponúka spoločnosť Haier 12-ročnú záruku na všetky motory Direct Motion (po registrácii).
 
 
Práčka so sušičkou s dlhou životnosťou
 

Washing-Lens

Aplikácia hon vám umožňuje usporiadať si šatník v aplikácii. Funkcia Washing-Lens dekóduje symboly pranie na vašom oblečení, vytvorí virtuálny šatník a poskytne najlepšie pranie pre každý odev.
 
 
Washing-Lens
 

Vysoká účinnosť s automatickým vážením

Digitálne interné váhy váži vašu bielizeň a podľa toho automaticky upravujú spotrebu vody a dĺžku cyklu. To spolu s motorom Direct Motion, ktorý je ideálny aj pre ľahšie zaťaženie, zaručuje vynikajúce výsledky a minimálnu spotrebu energie. Ďalšie šikovné riešenie od spoločnosti Haier, ktoré skutočne prináša zmenu.
 
 
Vysoká účinnosť s automatickým vážením
 

 

A/D Informační list

 

Parametre:

Kapacita bavlna (kg) pranie: 9
Kapacita sušenia - bavlna (kg): 6
Maximálna rýchlosť odstreďovania (ot./min): 1400

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Pokročilé diaľkové ovládanie a ďalší obsah (Wi-Fi + BLE)
Aplikácia IoT hOn
Materiál bubna Nerez
Motor Direct Motion
Napätie (V) 220-240

VZHĽAD

Farba tela: Biela
Farba / Materiál dverí: Čierna
Farba / Materiál rukoväte: Čierna

VÝKON A SPOTREBA

Energy Efficiency Class EEIw: A
Energy Efficiency Class EEIwd: D
Trieda účinnosti sušenia odstreďovaním: B
Vážená spotreba energie - (100 cyklov prania) (kWh): 52

SPOTREBA

Vážená spotreba energie - (100cyklov prania + sušenia) (kWh): 51

PROGRAMY

Bavlna, Vlna, Jemná bielizeň, Expres 15', Sušenie, Bavlna 20 °C, Diaľkové ovládanie (Wi-Fi), Deky/Prikrývky, Syntetika, Smart, Odstreďovanie, Eco 40 °C – 60 °C

 

 
 
Značka Haier
Energetická trieda A/D
Kapacita prania/sušenia 9/6 kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1400 min
Hĺbka výrobku od 50 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nemám

Overený zákazník,

Friteza je super ľutujem že som si to skorej nekúpila rýchle dodanie dobrá komunikácia s obchodom

Overený zákazník,

rychlosť vybavenia objednávky

Overený zákazník,