Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| LORD C7 | |
| Cena bez DPH |
552,03 €
568,29 € |
| Cena s DPH |
679,00 €
699,00 € |
| Ušetríte | 3% / 20,00 € |
| Dostupnosť | Skladom posledný kus |
| Parametre | |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 195 cm |
| Značka | Lord |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 59-60 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 190-195 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




