Prihláste sa alebo zaregistrujte.
LORD R12 je extrémne spoľahlivá chladnička v energetickej triede E
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. 2 roky platí plná záruka na celý produkt a ďalšie 3 roky sa záruka vzťahuje na bezplatný servis. Registrácia predĺženej záruky
Vybavte vašu domácnosť chladničkou LORD R12 v energetickej triede E (do 30. 6. 2021 zodpovedalo zhruba triede A++ ) v bielom prevedení.
Poteší aj svojimi mnohými prednosťami. Medzi tie základné patrí veľký vnútorný priestor 190 litrov, kedy chladnička je 176 l a mraznička 14 l. Počas jedného roka spotrebuje chladnička 143 kWh elektrickej energie.
Ak teda zháňate chladničku s mrazničkou s veľkým úložným priestorom, ktorý je vďaka funkcii automatického odmrazovania pri chladničke úplne zbavený nutnosti často odmrazovať.
Prítomnosť vnútorného LED osvetlenia vám zaručí vždy dokonalý prehľad nad uloženými potravinami. Skvelým faktom je aj možnosť voľby smeru otvárania dvierok. Uložiť prehľadne veľký nákup môže byť problém. V chladničke LORD R12 však máte možnosť usporiadania políc, ako práve potrebujete.
Parametre:
| Typ | voľne stojaca |
|---|---|
| Výška | 123,5 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
| Energetická trieda | E |
| Zobrazenie | nie |
| Hluk (db) | 39 dB |
| Trieda hluku | C |
| Klimatická trieda | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Spotreba elektriny za rok | 143 kWh |
| Spotreba energie za 24 hodín | 0,39 kWh |
| Zväzok | 190 l |
| Objem chladiacej sekcie | 176 l |
| Objem mraziaceho oddelenia | 14 l |
| Osvetlenie chladiacej časti | LED |
| Počet políc v chladiacej časti | 4 |
| Materiál police chladiacej časti | bezpečnostné sklo |
| Počet dverových políc | 3 |
| Počet výškovo nastaviteľných políc | 3 |
| Polička na fľaše | nie |
| Rukoväť | ergonomické |
| Počet kompresorov | 1 |
| Doba skladovania pri výpadku (v hodinách) | 6,5 hodiny |
| Chladiaci systém - chladnička | statický |
| Chladiaci systém - mraznička | statický |
| Indikátor teploty | nie |
| Miesto kontroly | vo vnútri |
| Umiestnenie mrazničky | vo vnútri |
| Poloha závesov dverí | vpravo (možno zameniť) |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Mraziaca kapacita za 24 hodín | 2 kg |
| Spôsob rozmrazovania chladiacej časti | automatický |
| Spôsob rozmrazovania mraziacej časti | manuálny |
| Metóda kontroly | mechanické |
| Napätie | 220 - 240V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 123,5 cm |
| Značka | Lord |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 51-56 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 120-129 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Spokojnost odporučam
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia