Prihláste sa alebo zaregistrujte.
LORD R2 je kompaktná jednodverová chladnička
LORD R2 je kompaktný jednodverová chladnička, ktorá sa vďaka svojim rozmerom uplatní najmä v menších bytoch, na chate či v kancelárii.
Jej prednosťou je veľmi nízka spotreba energie 90kWh, vďaka tomu patrí do energetickej triedy E, teda vám aj ušetrí.
Aj keď tento pomocník disponuje menšími rozmermi, svojím vnútorným rozvrhnutím poteší naozaj každého, pretože ponúka celkový skladovací objem 127 l rozdeľujú ho 3 sklenené police a v spodnej časti je Fresh box na zeleninu a ovocie.
Nechýba ani tri priehradky vo dverách, úsporné osvetlenie a ovládací panel s reguláciou.
Výbavu spotrebiče dopĺňa aj možnosť zmeny otvárania dverí chladničky.
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Registrácia predĺženej záruky
Parametre:
| Typ | voľne stojace |
|---|---|
| Výška | 85 cm |
| šírka | 55 |
| Hĺbka (cm) | 58 |
| Energetická trieda | E |
| Zobrazenie | Nie |
| Hluk (db) | 39 dB |
| Trieda hluku | C |
| Klimatická trieda | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Spotreba elektriny za rok | 90 kWh |
| Spotreba energie za 24 hodín | 0,25 kWh |
| Zväzok | 127 l |
| Objem chladiacej sekcie | 127 l |
| Nie | |
| Osvetlenie chladiacej časti | Áno |
| Počet chladiacich okruhov | 1 |
| Počet políc v chladiacej časti | 3 |
| Materiál police chladiacej časti | bezpečnostné sklo |
| Počet dverových políc | 3 |
| Počet výškovo nastaviteľných políc | 2 |
| Rukoväť | Integrované |
| Počet kompresorov | 1 |
| Chladiaci systém - chladnička | Statické |
| Indikátor teploty | Nie |
| Miesto kontroly | |
| Umiestnenie mrazničky | bez mrazničky |
| Poloha závesov dverí | pravý (zameniteľný) |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Spôsob rozmrazovania chladiacej časti | Automatické |
| Metóda kontroly | |
| Spôsob umiestnenia | voľne stojace |
| Napätie | 220 - 240V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 85 cm |
| Značka | Lord |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 51-56 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 84-85 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 28682 | 0 |
| Krupina | 28682 | 0 |
| Lučenec | 28682 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie