Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| ETA 2387 90010 F | |
| Cena bez DPH |
186,18 €
202,44 € |
| Cena s DPH |
229,00 €
249,00 € |
| Ušetríte | 9% / 20,00 € |
| Dostupnosť | Skladom posledný kus |
| Parametre | |
| Energetická trieda | F |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 85 cm |
| Značka | Eta |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 51-56 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 84-85 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




