Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Indukčná vstavaná varná platňa / čierna / posúvne dotykové ovládanie / brúsené hrany / 4 indukčné varné zóny (2x 180 mm, 1,4/2,1 kW, 1x 230 mm, 2,3/3 kW, 1x 145 mm, 1,2/1,8 kW) / 1x FlexiZone / funkcia SuperBoost / funkcia PotDetect / funkcia KeepWarm / funkcia EasyMelt / funkcia Pause / funkcia Memory / funkcia Timer / funkcia TimeMinutes / funkcia KeyLock/PowerConnection 230/400 V / možnosť personalizácie nastavenia / ukazovateľ zvyškového tepla
Varte s indukčnými platňami MORA bez obmedzení. Indukčná vstavaná platňa MORA VDIS 677 C s posuvným dotykovým ovládaním Slider ponúka maximálnu flexibilitu a univerzálnosť, pokiaľ ide o počet, veľkosť alebo tvar riadu – od veľmi malého až po veľký, vrátane akýchkoľvek netypických tvarov. Vďaka špeciálnej osemuholníkovej zóne FlexiZone umožňuje varenie prakticky po celej ploche indukčného varného panela. Ak však nepotrebujete využiť celú túto zónu, nie je nutné ju aktivovať, a môžete variť ako na bežnej varnej ploche. Platňa má dve zóny FlexiZone, takže môžete využívať obe alebo len jednu z nich. Praktické brúsené hrany umožňujú jednoduchú montáž varnej platne zarovno s pracovnou plochou. Platňa automaticky zaznamená polohu hrncov a aktivuje príslušnú zónu, pod ktorou sa hrniec nachádza. Aktivácia prebehne do 10 sekúnd od zapnutia, pričom ju môžete spustiť aj manuálne. Jednou z ďalších skvelých funkcií je extra výkon SuperBoost, ktorý zvyšuje intenzitu ohrievania a skracuje čas potrebný na ohrev. Funkcia KeepWarm udržiava stabilnú teplotu 70 °C, vďaka čomu si hotové jedlá zachovajú svoju teplotu aj pôvodnú chuť, kým ich budete servírovať. Funkcia EasyMelt šetrne rozpustí čokoládu alebo maslo pri konštantnej teplote 42 °C, čím vytvára dokonalé podmienky na rozpúšťanie bez pripálenia. Túto funkciu možno využiť aj na šetrné rozmrazovanie. TimeService uchováva záznam o tom, ako dlho už varíte, takže dĺžku varenia môžete jednoducho skontrolovať priamo na varnej doske. S funkciou Timer možno nastaviť časovač varenia až na 99 minút, pričom varná doska sa po uplynutí nastaveného času automaticky vypne. Doplnkom je tzv. kuchynská minútka TimeMinutes, ktorá je nezávislá od varných zón, takže po uplynutí nastaveného času vás upozorní špeciálny zvuk. Šikovnou funkciou je aj Pause, ktorá v prípade neočakávanej situácie dočasne pozastaví varenie bez straty nastavení. Niektoré nastavenia je možné prispôsobiť vašim preferenciám – môžete napríklad nastaviť dĺžku a hlasitosť zvukového signálu. Funkcia Memory vám príde vhod, ak varnú dosku nechtiac vypnete. Máte päť sekúnd na obnovenie posledného nastavenia, čo je obzvlášť užitočné, ak varíte viacero jedál s rôznymi nastaveniami.
| Výška | 54 mm |
|---|---|
| Šírka | 595 mm |
| farba | černá |
| hĺbka | 520 mm |
| hmotnosť | 8,9 kg |
| menovitý príkon | 7,36 kw |
| počet varných zón | 4 |
| hrana platne | Broušené hrany |
| FlexiZone | 1x FlexiZone |
| ConnectZone | nie |
| ovládanie | dotykové |
| funkcia MoveZone | nie |
| SmartCooking | nie |
| funkcia TimeService | nie |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30226 | 0 |
| Krupina | 30226 | 0 |
| Lučenec | 30226 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie