Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Sklokeramická vstavaná varná platňa / dotykové ovládanie / brúsené hrany / 4 Hi–Light varné zóny (2x 200 mm 1,8 kW, 2x 165 mm 1,2 kW) / plynulá regulácia výkonu / signalizácia funkcie / funkcia Timer / funkcia KeyLock
Sklokeramická varná platňa MORA VDST 631 C v čiernom prevedení s praktickými zbrúsenými hranami, vďaka čomu ju môžete jednoducho zabudovať aj do roviny s pracovnou doskou, disponuje 4 Hi-Light varnými zónami. S ukazovateľom zvyškového tepla na platni viete, ktorá zóna je ešte horúca a ste tak chránení pred nepríjemným popálením a inými nehodami. Zostatkové teplo tiež môžete využiť aj na rozmrazovanie alebo ohrev uvareného jedla. Dotykové ovládanie s plynulou reguláciou výkonu so zvukovým signálom bolo navrhnuté tak, aby zaberalo minimum miesta, ale stále Vám poskytovalo dokonalý prehľad o stave varenia. Sklokeramický povrch sa veľmi ľahko čistí, stačí ho utrieť a varná doska je opäť čistá bez námahy a pohodlne. Vďaka funkcii KeepWarm zostane pokrm teplý aj pre oneskorencov, funkcia udržuje stabilnú teplotu zóny 70 ˚C, takže hotové jedlá si tak uchovajú teplotu a svoju pôvodnú chuť, kým ich nebudete servírovať. Funkcia KeyLock je vytvorená špeciálne pre rodiny s malými deťmi. Nechať deti v kuchyni bez dozoru nebolo nikdy bezpečnejšie, pretože táto možnosť im zamedzuje zapnúť varnú platňu. Funkcia Timer vám umožní nastaviť dobu varenia až na 99 minút. Ak poznáte optimálnu dobu varenia pre konkrétne jedlo, môžete nastaviť časovač a varná platňa sa po uplynutí nastavenej doby automaticky vypne. Pípnutie signalizuje, že je jedlo pripravené. Praktická funkcia Pause zastaví varenie a po opätovnej aktivácii bude pokračovať s rovnakými nastaveniami.
![]() |
Dotykové ovládanie EasySlide
EasySlide 4 samostatné Slider ovládače zóny Ovládanie varnej dosky MORA je maximálne intuitívne. Citlivé senzory umožňujú plynulé nastavenie výkonu jemným pohybom prsta v oboch smeroch. Každá zóna ponúka úplnú kontrolu a prístup k inteligentným funkciám. Vďaka hladkému povrchu sa doska navyše veľmi ľahko čistí a udržiava. |
![]() |
Časovač varnej dosky
Časovač varnej dosky Indukčné varné platne MORA ponúkajú rôzne typy časovania varných zón (v závislosti od modelu). TimeService pomáha udržiavať prehľad o tom, ako dlho už varíte. Pomocou funkcie Timer môžete nastaviť dobu varenia až na 99 minút a kuchynská minútka TimeMinutes vás len upozorní zvukovým signálom. |
![]() |
Detský bezpečnostný zámok ovládania
Detský bezpečnostný zámok ovládania Zaistí bezpečie pre vás i vaše deti Bezpečnostný zámok ovládania zaisťuje bezpečie vám aj vašim deťom pri príprave pokrmov. Zámok si navolíte jednoducho na vašom ovládaní, po zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu zvolíte rovnaké tlačidlo. |
![]() |
4 Hi-Light varné zóny
4 Hi-Light varné zóny Šetrí váš čas na všetkých zónach varnej platne. 4 Hi-Light varné zóny sklokeramickej platne MORA umožňujú rýchle varenie v nádobách rôznych materiálov i veľkostí. Vaša voda na cestoviny, ohriatie polievky či akýkoľvek pokrm zvládnete pripraviť na týchto zónach v krátkom čase a za stále efektívnych podmienok prevádzky. |
| Výška | 51 mm |
|---|---|
| Šírka | 590 mm |
| farba | černá |
| hĺbka | 520 mm |
| hmotnosť | 7,2 kg |
| menovitý príkon | 6 kw |
| počet varných zón | 4 |
| počet varných zón Hi-Light | 4 |
| hrana platne | Broušené hrany |
| posuvné ovládanie Slider | nie |
| duo zóna | nie |
| funkcia KeepWarm | nie |
| ovládanie | dotykové |
| automatické vypnutie platne | nie |
| funkcia MoveZone | nie |
| funkcia PotDetect | nie |
| SmartCooking | nie |
| funkcia EasyMelt | nie |
| funkcia Pause | nie |
| funkcia Memory | nie |
| funkcia TimeService | nie |
| funkcia TimeMinutes | nie |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30471 | 0 |
| Krupina | 30471 | 2 |
| Lučenec | 30471 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie