Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Parametre:
| Rozmery - výška: | 84.6 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 67.2 cm |
| Kapacita sušenia: | 9 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Filter: | Áno |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 63 dB |
| Hmotnosť: | 47.5 kg |
| Osvetlenie bubna: | áno |
| Možnosť napojenia na vodovodný odpad: | áno |
| Samočistiaci kondenzátor: | nie |
| Energetická trieda: | C |
| Počet programov sušenia: | 15 |
| Programy sušenia: | Bavlna Bavlna Eco sušenie Syntetika Mix vlna Tichý GentleCare™ Časový Džínsy Outdoor / Šports Lôžkoviny / Perové oblečenie Košele 30 min Xpress Super Short Hygienické sušenie Hygienické osvieženie |
|
Posun štartu: |
áno |
|
Detská poistka: |
áno |
|
Displej: |
Ukazovateľ zvyšného času |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | C |
| Kapacita sušenia | 9 kg |
| Hĺbka výrobku | od 50 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie