Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vynikajúca kapacita, ktorá poskytuje všetok potrebný priestor pre uskladnenie potravín a nápojov. výhody tejto voľne stojacej truhlicovej mrazničky Whirlpool: Technológia Fast Freezing zmrazuje potraviny rýchlejšie, aby bola chránená ich chuť, štruktúra a výživová hodnota. Vysoký spotrebič, ktorý sa prispôsobí potrebám vašej rodiny.

Voľne stojaca mraznička v šuplíkovom prevedení Whirlpool WHFF 6404 X5E vo farbe Pearl Inox predstavuje ideálne miesto pre dlhodobé uloženie naozaj veľkého množstva potravín. Tento spotrebič sa totiž pýši celkovým objemom 404 l a spadá do energetickej triedy účinnosti D s ročnou spotrebou 233 kWh. Zvládne zamraziť 19 kg surovín za 24 h. Mraznička ponúka 6 priehľadných zásuviek, v ktorých prehľadne uložíte balíčky, krabičky a vrecká so zmrazenými potravinami.

Samozrejmosťou je u mrazničky Whirlpool WHFF 6404 X5E funkcia rýchleho mrazenia Fast Freeze. Potraviny sa vďaka nej zmrazia za čo najkratšiu dobu a udržia si potrebné živiny. Nastavenie výkonu jednoducho zvolíte pomocou elektronického systému ovládania. Oceníte tiež možnosť zmeny otvárania dverí a odtokový systém, ktorý zaisťuje bezproblémové odmrazovanie a čistenie.

Vnútorný priestor 191 cm vysokej mrazničky je vybavený príjemným LED osvetlením, ktoré vám posvieti do každého rohu. Navyše bez dodatočnej spotreby tepla a energie. Kompresor má tichý a úsporný chod, jeho hlučnosť neprekročí 38 dB. Minimálna okolitá teplota šuplíkovej mrazničky pre správne fungovanie je 10 °C, maximálna 43 °C. Pre optimálnu úsporu energie by sa mala teplota vo vnútri ustáliť na -18 °C. Alarm výpadku prúdu monitoruje teplotu vo vnútri chladničky. Pokiaľ teplota dosiahne -8 °C, upozorní vás na to blikajúca červená kontrolka.
Všeobecné
| Typ prístroja | Zásuvková mraznička |
|---|
Vlastnosti
| Smart | Nie |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Emisná trieda hluku | C |
| Hlučnosť | 38 dB |
| Objem mrazničky | 404 l |
| Prevedenie | Zásuvkové |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Počet zásuviek | 6 |
Výbava
| Displej | Áno |
|---|---|
| Počet dverí | 1 |
Funkcie
| No frost | Áno |
|---|---|
| Super mrazenie | Áno |
Energetické parametre
| Energetická trieda | D |
|---|---|
| Klimatická trieda | SN-N-ST-T |
| Mraziaci výkon | 19,0 kg/h |
| Spotreba energie | 233,00 kWh |
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 191,20 cm |
|---|---|
| Šírka | 70,00 cm |
| Hĺbka | 81,30 cm |
| Hmotnosť | 89,0 kg |
Rozmery a hmotnosť balenia
| Výška balenia | 2000,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 760,00 mm |
| Hĺbka balenia | 813,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 97000,00 g |
Farba
| Farba | Nerez |
|---|
| Značka | Whirlpool |
| Energetická trieda | D |
| Objem mrazničky | 300-400 l |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 31016 | 0 |
| Krupina | 31016 | 0 |
| Lučenec | 31016 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie