Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Elektrická rúra samostatná / Multifunkčná rúra 10 funkcií / 77 l / Zasúvacie gombíky / Dotykové programovateľné hodiny / Nerez / Energetická trieda A
Predstavujeme vám všestranného pomocníka na domáce pečenie. Táto elektrická rúra v poctivom nerezovom prevedení má všetko, čo potrebujete pre dokonale prepečené pokrmy, a navyše tiež ponúka mnoho funkcií, ktoré vám ušetria čas aj prácu. Okrem intuitívneho dotykového ovládania hodín si vás získa predovšetkým 10 rôznymi programami pečenia, ktoré sú navrhnuté presne podľa potrieb konkrétnych jedál. Vykúzlite napríklad výbornú pizzu ako z talianskej reštaurácie (program Pizza 300 °C), pomaly upečiete pečienku a efektívne rozmrazíte hotové porcie jedla. S funkciou gratinovania zase získate chrumkavú syrovú kôrku na zapečených zemiakoch. Iste tiež využijete funkciu odloženého štartu pečenia s automatickým vypnutím alebo funkciu pečenia v krokoch. Vďaka nej dopredu naprogramujete priebeh pečenia vyžadujúci zmeny teplôt. Klenutý vnútorný priestor rúry je inšpirovaný tradičným tvarom kamennej pece. Chytro rozmiestnené vyhrievacie telesá a extra veľký objem 77 l zaručujú dokonale prepečené a chrumkavé jedlo zo všetkých strán. Túto vlastnosť oceníte najmä pri príprave hydiny alebo domáceho chleba. Rúra vás zaujme aj variabilným rozpätím teploty od 50 do 300 °C. Veľké presklené dvierka a perfektné osvetlenie vám umožnia kontrolovať priebeh pečenia, takže nemusíte rúru otvárať. Tým zamedzíte zbytočnému poklesu teploty a úniku energie. Perfektné vyčistenie parou zaistí funkcia ECO CLEAN, s ktorou odstránite aj väčšie nečistoty bez nutnosti použiť čistiaci prostriedok. Rúra spadá do ekologickej triedy A.
| Výška | 59,5 cm |
|---|---|
| Šírka | 59,5 cm |
| elektrický gril - malý s dolním topným tělesem | nie |
| elektrický gril - malý s dolním topným tělesem a ventilátorem | nie |
| elektrický gril s dolním topným tělesem | nie |
| horní a kruhové těleso s ventilátorem | nie |
| horní a kruhové těleso s ventilátorem a velkým grilem | nie |
| kruhové těleso s ventilátorem a malým grilem | nie |
| program pro horkovzdušné fritování bez tuku | nie |
| elektrický gril - malý | nie |
| horné teleso s ventilátorom | nie |
| horné vyhrievacie teleso | nie |
| kruhové teleso s ventilátorom | nie |
| ohrev tanierov | nie |
| Pyrolytické čistenie - PyroClean | nie |
| spodné a kruhové teleso s ventilátorom | nie |
| spodné teleso s ventilátorom | nie |
| spodné vyhrievacie teleso | nie |
| udržovanie teploty a ohrev tanierov | nie |
| horné a dolné teleso s parou | nie |
| kruhové teleso s ventilátorom a parou | nie |
| teplovzdušný ohrev | nie |
| dotykové ovládanie | nie |
| extra velký objem | nie |
| farba | nerez |
| Katalytické čistenie | nie |
| Katalytický kryt ventilátoru – funkce samočištění | nie |
| klenutý tvar rúry | nie |
| Objem | 77 l |
| osvetlenie rúry | Osvětlení trouby - Ano |
| ovládanie programov a termostatu | zamačkávací knoflíky |
| Sabat program | nie |
| termosonda | nie |
| vedenie plechu v rúre | drátěné rošty |
| hĺbka | 56,4 cm |
| hmotnosť | 29 kg |
| menovitý príkon | 2,5 kw |
| typ rúry | multifunkční |
| detský zámok | nie |
| plytký plech | nie |
| tlmené zatváranie dvierok | nie |
| ECO program | nie |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26278 | 0 |
| Krupina | 26278 | 0 |
| Lučenec | 26278 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie