Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 71 l, Počet funkcií: 12, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Vstavané multifunkčné rúry splnia všetky potreby modernej kuchyne s príjemným dizajnom. Dizajn spája v sebe čistotu skla, eleganciu ocele a jedinečné detaily. Vstavaná rúra Indesit IFWS 4841 JH BL v čiernej farbe je veľmi praktickým pomocníkom pre tých, ktorí hľadajú jednoduché riešenia. Zaradená je do energetickej triedy A+. Jej vnútorná kapacita dosahuje 71 litrov. Ovládanie je riešené prostredníctvom dvoch otočných gombíkov umiestnených vpredu s displejom uprostred. Osvetlenie zabezpečí lepší a jasnejší prehľad v interiéri vašej rúry, môžete kedykoľvek skontrolovať stav pripravovaného pokrmu.
Vstavaná rúra má k dispozícii funkcie pečenia, z ktorých si určite vyberiete podľa potreby ten najvhodnejší.
Programy: Turn&Go Steam, Tradičný, Multilevel, XL Cooking, Pizza, Gril, Gratinovanie, Freasy Cook, Eco horúci vzduch, Hydrocleaning, Turn & Go
Dvierka vstavanej rúry sú vybavené dvojitým sklom. Pomocou funkcie Click&Clean jednoducho vyberiete sklo predných dverí vašej rúry a jednoducho ho umyjete a vložíte naspäť.
Hydrocleaning- pri tomto čistiacom cykle za nízke teploty sa uvoľňuje para, ktorá umožňuje odstrániť nečistoty a zvyšky jedla
Gril- pre grilovanie steakov, kebabov, údenín, na zapekanie či gratinovanie zeleniny alebo na opekanie hrianok
Funkcia turn & go steam- umožňuje dosiahnuť vynikajúci výkon vďaka prítomnosti pary vo varnom cykle. Táto funkcia automaticky riadi ideálnu teplotu pre prípravu najrôznejších receptov
Multilevel- na prípravu rôznych druhov jedál, ktoré vyžadujú rovnakú teplotu na niekoľkých úrovniach súčasne (maximálne troch.)
XL cooking- slúži na pečenie veľkých kusov mäsa (nad 2,5 kg).
Parametre:
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 71 L |
| Gril | Áno |
| Celkový výkon rúry | 2900 W |
| Typ čistenia | Parou |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Počet funkcií | 12 |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Šírka | 59.5 cm |
| Výška | 59.5 cm |
| Hĺbka | 55.1 cm |
| Hmotnosť | 26.9 Kg |
| Dĺžka kábla | 1 m |
|---|
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Značka | Indesit |
|---|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Teleskopický výsuv | Jednoúrovňový |
| Počet skiel dvierok | 2 |
| Časovač | Áno |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Typ čistenia | Parou |
| Počet funkcií | 12 |
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|
| Smart (ovládanie mobilom) NIE |
|---|
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 71 L |
|---|---|
| Celkový výkon rúry | 2900 W |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Značka | Indesit |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie