Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 72 l
Vstavaná multifunkčná rúra BEKO BBIM13400XS v čierno-nerezovom prevedení s objemom 71 l ponúka 13 funkcií vrátane teplovzdušnej funkcie a grilu. Technológia AeroPerfect vďaka kombinácii špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry zabezpečuje rovnomerné pečenie jedla. Rúra disponuje vnútorným osvetlením, dotykovým LED displejom, teleskopickým výsuvom (jednoúrovňový), parným čistením a ďalšími praktickými funkciami.
Táto rúra je vybavená dverami z 3 skiel, ktoré zabezpečujú dostatočnú izoláciu tepla vo vnútri rúry. Tieto dvere tiež zaručujú bezpečnú teplotu vonkajších dvierok rúry na dotyk. Ideálna voľba pre zabezpečenie optimálnej izolácie tepla vo vašej rúre.
AeroPerfect™ je kombinácia špeciálneho ventilátor a priestoru rúry, ktorá zabezpečuje, že jedlo sa pečie rovnomerne. Teplo je správne rozložené, aby sa jedlo pekne upieklo bez popraskania, spálenia alebo nedopečenia. Táto rúra tiež prispieva k úspore energie a nákladov na elektrinu. Užite si dokonalé výsledky pečenia s AeroPerfect™.
Rúra Beko má niektoré súčiastky ako sú časti dverí alebo displeja, vyrobené z recyklovaných rybárskych sietí a priemyselného odpadu. Tento udržateľný prístup umožňuje znížiť množstvo odpadu v oceánoch a zároveň sa podieľať na ochrane životného prostredia.
Nová generácia pečenia, ktorá aktivuje všetky vykurovacie telesá a ventilátor pre viacrozmernú distribúciu tepla. Teplo je tak šírené zo všetkých troch strán rúry a jedlo sa upečenie rovnomerne a rýchlejšie.
Pre vaše pohodlie je rúra vybavená teleskopickým výsuvom. Je to dokonalý pomocník pri príprave každého pokrmu v rúre. Nezáleží na tom, ako veľké a ťažké jedlo pripravujete. Vďaka teleskopickým výsuvom je manipulácia s plechmi omnoho jednoduchšia. Ľahko si pripravíte svoje obľúbené jedlo a plech si potom môžete vysunúť presne tak ďaleko ako potrebujete.

Parametre:
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
| Gril | Áno |
| Celkový výkon rúry | 3300 W |
| Typ čistenia | Parou |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Počet funkcií | 13 |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 35.09 Kg |
| Šírka | 59.4 cm |
| Výška | 56.7 cm |
| Hĺbka | 59.5 cm |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
|---|---|
| Sieťový kábel | so zástrčkou |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Teleskopický výsuv | Jednoúrovňový |
| Počet skiel dvierok | 3 |
| Značka | Beko |
| Časovač | Áno |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Typ čistenia | Parou |
| Počet funkcií | 13 |
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
|---|---|
| Celkový výkon rúry | 3300 W |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27671 | 1 |
| Krupina | 27671 | 0 |
| Lučenec | 27671 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie