Prihláste sa alebo zaregistrujte.

Vstavaná rúra (60 cm 72 l)




Rozmer (cm)
59,5Výška
59,4Šírka
56,7Hĺbka
| Trieda energetickej účinnosti A+ | Výška 59.5 | Typ displeja Dotykový LED displej | Farba Nerez |
Funkcie

3 skla dverí
Bezpečná teplota dverí
Trojité sklo dverí zaistí dostatočnú izoláciu tepla vo vnútri rúry a zároveň bezpečnú teplotu vonkajších dvierok rúry na dotyk.

AeroPerfect
Inovatívny spôsob pečenia pre perfektný výsledok
AeroPerfect™ je kombinácia špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry, ktorá zaisťuje rovnomerné pečenie jedla. Rozloží teplo zo všetkých strán bez rozdielu teplôt, takže sa jedlo v rúre pečie všade rovnako. Výsledok je bez popraskania, spálenia jednej strany či nedopečenia druhej a jedlo tak vyzerá aj chutí perfektne. A navyše rúra pečie úspornejšie, takže šetrí aj náklady na elektrinu.


Teleskopický výsuv
Bezpečné vysunutie upečného jedla
Teleskopický výsuv pomáha vysunúť plech s pečeným jedlom, bez potreby sily. Je vhodný pre bezpečnejšie vybratie rozpáleného plechu.


PizzaPro™
Program PizzaPro s teplotou pečenia na prípravu talianskej pizze
Program PizzaPro dosahuje vysoké teploty, podobnej tej, ktorá je použitá v peciach na pečenie pizze. Tá umožňuje piecť pizzu kratší čas, aby zostala vláčna, ale zároveň sa prepiekla. Spolu v kombinácii s pizza kameňom je ideálna náhrada pizzarskej pece v domácich podmienkach.
Parametre:
| Typ produktu | 60 cm |
| Výška | 59.5 cm |
| Šírka | 59.4 cm |
| Hĺbka | 56.7 cm |
| Typ displeja | Dotykový LED displej |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Parné čistenie | SteamShine® |
| Typ rúry | Multifunkčná |
| Typ otvárania dverí | Smerom dole |
| Farba | Nerez |
| Počet funkcií | 13 |
| Objem hlavného priestoru | 72 L |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26531 | 0 |
| Krupina | 26531 | 1 |
| Lučenec | 26531 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie