Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 72 l, Počet funkcií: 13
Vstavaná rúra Beko BBIM13400XCS s inovovaným systémom prúdenia vzduchu AeroPerfect disponuje s objemom 72 l. Ponúka 13 programov pečenia vrátane grilu, 3D pečenia, Booster, rozmrazovanie, čistenie s parou SimpleSteam, jemné zatváranie dvier SoftClose a 1 teleskopický výsuv. Disponuje s vnútorným osvetlením, displejom s nastavením jasu, zámkom ovládania a katalytickými stenami.
Vstavaná multifunkčná rúra Beko BBIM13400XCS vám spríjemní každodenné varenie. Rúra disponuje 72 l objemom. K dispozícií budete mať až 13 programov, z ktorých si vyberete ten, ktorý vám najviac vyhovuje.
Katalytické steny v zadnej časti a po stranách rúry využívajú inteligentné vedecké poznatky a pohlcujú mastnotu z pečenia a potláčajú pachy z jedla. Ušetrené sily tak môžete využiť na príjemnejšie činnosti.
AeroPerfect™ je kombinácia špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry, ktorá zaisťuje rovnomerné pečenie jedla. Rozloží teplo zo všetkých strán bez rozdielu teplôt, takže sa jedlo v rúre pečie všade rovnako. Výsledok je bez popraskania, spálenia jednej strany či nedopečenia druhej a jedlo tak vyzerá aj chutí perfektne.
Nová generácia pečenia, ktorá aktivuje všetky vykurovacie telesá a ventilátor pre viacrozmernú distribúciu tepla. Dokonca až tri rôzne pokrmy môžete pripraviť naraz bez miešania chutí a vôní.
Údržba vstavanej rúry bude jednoduchá a rýchla. S tým vám pomože funkcia SimleSteam, ktorá rúru čistí prostredníctvom pary. Poradí si s odolnými nečistotami vo vnútry rúry.
Beko sa zamerali na výrobu recyklovaných materiálov. Preto nájdete v rade Beko rúr napr. súčiastky vzniknuté recykláciou rybárskych sietí či priemyselného odpadu. Týmto spôsobom sa im podarilo recyklovyť vyše 71 tón odpadu, a tak sa podieľajú na udržateľnom rozvoji s ohľadom na životné prostredie.
Pre vaše pohodlie je rúra vybavená teleskopickým výsuvom, ktorý vám ušetrí zbytočné nahýbanie sa k rúre. Je to dokonalý pomocník pri príprave každého pokrmu v rúre. Nezáleží na tom, ako veľké a ťažké jedlo pripravujete. Vďaka teleskopickým výsuvom je manipulácia s plechmi omnoho jednoduchšia. Ľahko si pripravíte svoje obľúbené jedlo a plech si potom môžete vysunúť presne tak ďaleko ako potrebujete.
Dvierka vstavanej rúry sú vybavené pántami SoftClose, ktoré tĺmia dvierka pri zatváraní. Vďaka tomu sa dvierka same zatvoria pomaly a bez nárazu.

Parametre:
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
| Gril | Áno |
| Celkový výkon rúry | 3400 W |
| Typ čistenia | Katalýzou |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Počet funkcií | 13 |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 36.1 Kg |
| Šírka | 59.4 cm |
| Výška | 56.7 cm |
| Hĺbka | 59.5 cm |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
|---|---|
| Sieťový kábel | so zástrčkou |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Teleskopický výsuv | Jednoúrovňový |
| Počet skiel dvierok | 3 |
| Značka | Beko |
| Časovač | Áno |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Typ čistenia | Katalýzou |
| Počet funkcií | 13 |
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
|---|---|
| Celkový výkon rúry | 3400 W |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26532 | 0 |
| Krupina | 26532 | 0 |
| Lučenec | 26532 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie