Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Beko B7RCNA407HG | |
| Cena bez DPH |
535,77 €
552,03 € |
| Cena s DPH |
659,00 €
679,00 € |
| Ušetríte | 3% / 20,00 € |
| Dostupnosť | Skladom posledný kus |
| Parametre | |
| Energetická trieda | B |
| Šírka | 59,5 cm |
| Výška | 203,5 cm |
| Značka | Beko |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 59-60 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 200-205 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




