Prihláste sa alebo zaregistrujte.

Varná doska (Plyn, 60 cm)






Rozmer (cm)
4,6Výška
58Šírka
0Hĺbka dosky
plynových horákovPočetplynových horákov
4
| Typ dosky Plyn | Farba Nerez |
Funkcie


Vysoko účinný plynový horák
Rýchlejšie a úspornejšie varenie
Horáky s vysokou účinnosťou lepšie využívajú prívod plynu, takže sú až o 25% účinnejšie ako klasický horák. To šetrí čas pri varení aj energiu.


Poistka proti zhasnutiu
Bezpečné varenie na plyne
Poistka zhasnutia zabraňuje úniku plynu na prázdno bez plameňa. To sa hodí najmä pri pretečení hrnca. Súčasťou plynovej dosky Beko je tiež integrované zapaľovanie pre bezpečné zapálenie plameňa bez použitia zápaliek alebo zapaľovača.
Parametre:
Výkon a spotreba
| Zástrčka | Áno |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
Detaily varnej zóny
| Predná ľavá zóna | 5 kW vysoko výkonný Wok horák |
| Predná pravá zóna | 1 kW |
| Zadná ľavá zóna | 1.75 kW |
| Zadná pravá zóna | 1.75 kW |
| Počet plynových horákov | 4 |
Bezpečnosť
| Bezpečnostná poistka plynových horákov dosky | Áno |
Dizajn
| Nástavec na nádobu pro kávu | Áno |
| Dizajn roštu horákov | Nerez |
| Typ podpier nádob | Liatinové podpery nádob |
Rozmery a hmotnosť
| Šírka | 58 cm |
| Čistá hmotnosť | 11.5 kg |
| Výška balenia | 18 cm |
| Šírka balenia | 67 cm |
| Hĺbka balenia | 60 cm |
| Hmotnosť zabaleného produktu | 13 kg |
| Rozmery niky (VxŠxH) (mm) | v×560×490 |
Hlavné vlastnosti
| Celkový plynový výkon | 9500 W |
| Výška | 4.6 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Typ dosky | Plyn |
| Konfigurácia platničiek | 3 plynové horáky a 1 wok horák |
| Vysoko efektívny plynový horák | Áno |
| Farba | Nerez |
| Druh plynu | NG |
| Možnosť prenastavenia typu plynu | LPG |
| Šírka | 60 cm |
| Celkový elektrický výkon | 1 W |
| EAN Code | 8690842165924 |
| Produktové číslo | 7718086718 |
Technológie
| Možnosť prenastavenia typu plynu | NG |
| Typ zapaľovania | Integrované zapaľovanie |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27664 | 0 |
| Krupina | 27664 | 1 |
| Lučenec | 27664 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie