Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Plynová vstavaná varná doska / Ovládanie pomocou gombíkov / Sklenená doska / 4 plynové horáky s poistkami Stop Gas / 1x Extra trojitý horák 3,8 kW / Dvojdielna liatinová varná mriežka / Elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch
Plynová varná platňa MORA VDP 645 GB8 na čiernom tvrdenom skle spĺňa najvyššie nároky varenia na plyne a jednoduchú údržbu. Doska má 4 plynové horáky osadené poistkami STOP GAS, ktoré Vám zaručia pocit bezpečia. Poistka STOP GAS automaticky zastaví prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka. Integrované elektrické zapaľovanie komfortne uložené priamo v jednotlivých gombíkoch kohútov je dnes už samozrejmosťou. Horáky sú kryté dvojdielnou liatinovoú mriežkou, ktorá zaistí bezpečný posun riadu vo všetkých smeroch. Extra intenzívny ohrev Vám zaistí dvojitý horák WOK s výkonom 3800 W, umiestnený v prednej časti platne a svojou rýchlosťou je ideálny na varenie v panviciach typu wok, ale i na bežné smaženie či uvedenie do varu väčšieho množstva vody.
| Výška | 130 mm |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| farba | černá |
| hĺbka | 520 mm |
| hmotnosť | 14,4 kg |
| počet varných mriežok | 2 |
| pripojenie na plyn | G 1/2“ |
| ovládanie | knoflíky |
| materiál varnej mriežky | litina |
| materiál platne | tvrzené sklo |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26138 | 0 |
| Krupina | 26138 | 1 |
| Lučenec | 26138 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie