Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Domino plynová varná doska Beko HDCG 32220 FX s dvomi varnými zónami s rôznym výkonom je zhotovená z nerezu. Disponuje užitočným termoelektrickým zabezpečením plameňa a ovládačmi striebornej farby v jej prednej časti s integrovaným zapaľovaním. Šírka 30 cm. Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.
Domino varné dosky ponúkaju pestrosť a variabilnosť. Kombináciou sklokeramickej, liatinovej či plynovej varnej dosky si môžete vytvoriť varnú zónu podľa vašej predstavy. Varíte len zriedka, alebo máte len maličkú kuchynku? Samostane zabudovaná plynová varná doska Beko HDCG 32220 FX bude pre vás ideálna. V nerezovom prevedení s plynovými horákmi a skosenými hranami určite zapadne do vašej kuchyne.
Varná doska ponúka 2 plynové varné zóny rôzneho rozmeru a výkonu. Vďaka rôznemu výkonu plynových horákov si môžete vybrať výkon, ktorý akurát vyhovuje pripravovanému jedlu a vždy dosiahnete optimálny výsledok. Disponuje bezpečnostnými poiskami proti náhodnému zhasnutiu plameňa.
Varná doska systému domino má mechanické ovládanie s integrovaným zapaľovaním umiestnené vpredu. Jej ovládanie je jednoduché a intuitívne pomocou otočných gombíkov. Stačí požadovanú intenzitu a varenie môže začať.

Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.
Parametre:
| Šírka | 30 cm |
|---|---|
| Typ varnej dosky | Plynová |
| Počet horákov/varných zón | 2 |
| Typ horného povrchu | Kov-Plyn |
| Farba | nerez |
|---|---|
| Hmotnosť | 4.8 Kg |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 5.2 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Značka | Beko |
| Typ varnej dosky | Plynová |
|---|
| Počet horákov/varných zón | 2 |
|---|---|
| Poistka horákov | Áno |
| Malý horák (počet) | 1 |
| Štandardný horák (počet) | 1 |
| Typ horného povrchu | Kov-Plyn |
|---|---|
| Štandardná varná zóna | 1 |
| Elektrické zapaľovanie | Áno |
|---|---|
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
| Elektrické zapaľovanie horákov | V ovládacích gombíkoch |
| Značka | Beko |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 9298 | 1 |
| Krupina | 9298 | 2 |
| Lučenec | 9298 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie