Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Indukčná vstavaná varná platňa / čierna / dotykové ovládanie / predná hrana skosená, ostatné zbrúsené / 4 indukčné varné zóny (2x 180 mm 1,2/1,5 kW, 2x 180 mm1,5/2 kW) / funkcia SuperBoost / funkcia Timer / funkcia TimeMinutes / funkcia KeyLock/PowerConnection 230/400 V / ukazovateľ zvyškového tepla
Indukčná vstavaná sklokeramická platňa MORA VDIT 631 FF so skosenou prednou fazetou disponuje 4 indukčnými zónami, ktoré zahrievajú len dno nádoby a z dôvodu nízkej teploty povrchu varnej platne nedôjde k pripáleniu a platňa sa veľmi ľahko čistí. Indukčné varenie je nielen rýchle, úsporné, ale aj veľmi bezpečné. Varná platňa disponuje extra výkonom SuperBoost, ktorý zvyšuje intenzitu ohrievania, pre skrátenie času, potrebného na ohrev. S funkciou Timer je možné nastaviť časovač varenia až na 99 minút a varná platňa sa po uplynutí času automaticky vypne. Doplnkom je tzv. kuchynská minútka TimeMinutes, ktorá je nezávislá od varných zóny, takže po uplynutí nastaveného času vás len upozorní špeciálny zvuk. Vďaka detskej poistke teraz nechať deti v kuchyni bez dozoru nebolo nikdy bezpečnejšie, pretože táto funkcia im bráni varnú platňu zapnúť.
| Výška | 60 mm |
|---|---|
| Šírka | 590 mm |
| farba | černá |
| hĺbka | 520 mm |
| hmotnosť | 9,6 kg |
| menovitý príkon | 7 kw |
| počet varných zón | 4 |
| hrana platne | Přední hrana zkosená,ostatní broušené |
| posuvné ovládanie Slider | nie |
| FlexiZone | nie |
| ConnectZone | nie |
| funkcia KeepWarm | nie |
| ovládanie | dotykové |
| funkcia MoveZone | nie |
| SmartCooking | nie |
| funkcia EasyMelt | nie |
| funkcia Pause | nie |
| funkcia Memory | nie |
| funkcia TimeService | nie |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30626 | 1 |
| Krupina | 30626 | 1 |
| Lučenec | 30626 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie