Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Domino sklokeramická varná doska Beko HDMC32400TX ponúka 2 rozlične veľké varné zóny s rôznym výkonom, vybavené indikátorom zostatkového tepla pre Vašu bezpečnosť, i praktickým ukazovateľom zapnutia i vypnutia. Dotykové ovládanie je umiestnené v jej prednej časti. Ponúka funkciu Booster, Timer i užitočný detský zámok.
Domino varné dosky ponúkaju pestrosť a variabilnosť. Kombináciou sklokeramickej, liatinovej či plynovej varnej dosky si môžete vytvoriť varnú zónu podľa vašej predstavy. Varíte len zriedka, alebo máte len maličkú kuchynku? Samostane zabudovaná varná doska Beko HDMC32400TX bude pre vás ideálna. V čiernom prevedení so sklokeramickou plochou a nerezovým rámom určite zapadne do vašej kuchyne.
Varná doska ponúka 2 sklokeramické varné zóny rôzneho rozmeru a výkonu s ukazovateľom zvyškového tepla. Vďaka rôznemu výkonu varných zón si môžete vybrať výkon, ktorý akurát vyhovuje pripravovanému jedlu a vždy dosiahnete optimálny výsledok. Ponúka funkciu Booster, Timer a destský zámok. Domino varná doska systému domino má dotykové ovládanie umiestnené vpredu. Jej ovládanie je jednoduché a intuitívne. Stačí požadovanú intenzitu a varenie môže začať.

Parametre:
| Šírka | 30 cm |
|---|---|
| Typ varnej dosky | Sklokeramická |
| Počet horákov/varných zón | 2 |
| Typ horného povrchu | Sklokeramické |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 7 Kg |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Značka | Beko |
| Detská poistka | Áno |
|---|---|
| Funkcia Boost | Áno |
| Ukazovateľ zbytkového tepla | Áno |
| Typ varnej dosky | Sklokeramická |
|---|
| Počet horákov/varných zón | 2 |
|---|
| Typ horného povrchu | Sklokeramické |
|---|---|
| Počet ovlád./ukazovat.výkonu | 2 |
| Štandardná varná zóna | 1 |
| Velká varná zóna (počet) | 1 |
| Flexi zóna | Ne |
| Kovový Rámček | Áno |
| Celkový príkon dosky | 3 kW |
|---|---|
| Napájanie | 230 V |
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
|---|
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 9293 | 0 |
| Krupina | 9293 | 0 |
| Lučenec | 9293 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie