Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Voľne stojaca umývačka / kapacita umývačky 16 sád riadu / 3 úložné koše / dotykové ovládanie / funkcia Rýchle Umývanie / Odložený štart (0-24 hod) / ECO program / 1h umývanie program / Total Aqua Stop / trieda energetickej účinnosti E / spotreba vody 11 l / cyklus/hlučnosť 47 dB(A) re 1 pW
Voľne stojaca umývačka MORA SM 6462 W v energetickej triede E so štandardnou šírkou 60 cm má kapacitu až 16 sád riadu. Riad dokonale umyje vďaka trom ostrekovacím ramenám a piatim výškovým úrovniam prúdu vody, takže bude bezchybne čistý, aj keď bude umývačka naozaj plná a riad bude husto naskladaný. Je vybavená tromi košmi s pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným nastavením. Ovládací panel je vybavený dotykovým ovládaním s displejom. Praktická funkcia RýchleUmývanie umožňuje skrátiť dĺžku vybraných programov. Samozrejmosťou je úsporný ECO program alebo praktický odložený štart, ktorý umožňuje nastavenie štartu programu až do 24 hodín. Umývačka má navyše praktický samočistiaci filter, ktorý automaticky odstráni zvyšky mastnoty a jedla vo filtri a zamedzí nesprávnemu chodu spotrebiča. Má tiež automatický program na čistenie celého vnútra umývačky vrátane ramien a trysiek. So systémom AquaStop sa nemusíte obávať nepríjemného prekvapenia v podobe pretečenia.
| Výška | 845 mm |
|---|---|
| Šírka | 599 mm |
| maximálna hlučnosť | 47 db(a)re 1 pw |
| Mechanizmus posuvných dvierok | nie |
| výška s pracovnou doskou (vekom) | 845 mm |
| hĺbka | 597 mm |
| hmotnosť | 41 kg |
| menovitý príkon | 1900 w |
| spotreba vody | 11 l |
| konštrukcia | volně stojící |
| typ inštalácie | volně stojící |
| kapacita umývačka | 16 sad |
| extra tichý chod - ikona | nie |
| 1/2 náplň - ikona | nie |
| AUTO program | nie |
| počet košov | 3 |
| počet programov umývania | 6 |
| počet umývacích teplôt | 5 |
| Sklápacie nosníky tanierov horný kôš | nie |
| typ ovládania | Dotykové |
| ukazovateľ konca umývania | Zvukový |
| program pre citlivý riad | nie |
| detská poistka | nie |
| maximálny teplota pre prívod vody | 60 °C |
| funkcia SušeniePlus | nie |
| funkcia TotalDry | nie |
| invertorový motor | nie |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30628 | 1 |
| Krupina | 30628 | 1 |
| Lučenec | 30628 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie