Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Voľne stojaca umývačka 14 sád riadu, šírka 60 cm
Umývanie nikdy nebola zábava, že? Zmeňte to a kúpte si kuchynského parťáka v podobe umývačky riadu od známej značky Beko. Stačí vložiť riad dovnútra, posadiť sa a nechať umývačku pracovať. Už neunavujte svoje ruky! Umývačka Beyond BDFN26430W vám poskytne kapacitu skvelých 14 súprav riadu – ideálna až pre 5-člennú rodinu, 6 programov (Auto program, Intensive70, Eco50, Delicate40, Quick & Shine, Mini30) a 5 stupňov umývacích teplôt. Môže sa pochváliť napr. rýchlym programom 58 minút alebo hygienickým programom s teplotou až 70 °C. Nechýba ani obľúbená funkcia automatického otvárania dverí, indikácia soli a leštidla, senzor čistej vody alebo program polovičnú náplň.
Nachádza sa v novej energetickej triede D, spotreba vody na jeden cyklus je 11,9 litra a spotreba energie na 100 cyklov je 85 kWh. Jej prevádzková hlučnosť nepresahuje 47 dB.
Spoľahlivá umývačka riadu Beko Beyond splní váš sen o čistom riade.
Praktická funkcia Automatické otvorenie dverí umožní uniknutiu prebytočnej vlhkosti z priestoru umývačky po skončení programu. Program je certifikovaný Hochschule Rhein-Waal.


Zvoľte jeden zo 6 programov umývačky Beyond BDFN26430W. Objavte napríklad program HygieneIntense, ktorý silou horúcej vody s teplotou 70 °C a pary dokonale odstráni nečistoty aj 99,99 % vírusov a baktérií. Takto vydezinfikovaný riad určite ocenia rodiny s malými deťmi.

Za 58 minút hotovo! Umývačka ponúka plnohodnotný program Quick & Shine, ktorý dokáže umyť a usušiť riad iba za 58 minút. Nie je potrebné robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Presvedčte sa sami a vráťte lesk vašim tanierom!
Priame ovládanie Direct Access s displejom umožňuje zvoliť program a umývacie funkcie bez preklikávania.
Vnútri je vybavená nastaviteľným horným košom do 3 výšok, ktorý pomocou stlačenia klapky na každej strane uvoľníte a môžete ho posunúť hore a dole. V interiéri nájdete aj 2 sprchovacie úrovne, držiaky na umývanie nožov a košík na príbory.

S funkciou Odložený štart je možné štart umývania odložiť až o 24 hodín. Zapnite umývačku napríklad na nočnú hodinu, kedy je výhodnejšia tarifa za elektrinu a ušetrite! Ráno vás bude čakať čistý riad.

Parametre:
| Maximálna hlučnosť | 47 dB |
|---|---|
| Počet programov | 6 |
| Počet súprav riadu | 14 |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Farba | biela |
|---|---|
| Hmotnosť | 43.9 Kg |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Značka | Beko |
| Maximálna hlučnosť | 47 dB |
|---|
| Detská poistka | Nie |
|---|---|
| Počet programov | 6 |
| Odložený štart | Áno |
| Doba cyklu | 240 min. |
| AquaStop funkcia | Nie |
| Počet súprav riadu | 14 |
| AquaSensor funkcia | Nie |
| Indik. zostávajúceho času | Nie |
| Spotreba vody na cyklus | 11.5 L |
|---|---|
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov | 85 kWh |
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
|---|---|
| Automatické otváranie dverí | Áno |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | D |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie