Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Maximálna náplň: 9 kg, Spotreba el. energie: 106 kWh/100 cyklov, Hlučnosť: 64 dB (A) re 1 pW, 15 sušiacich programov
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. 2 roky platí plná záruka na celý produkt a ďalšie 3 roky sa záruka vzťahuje na bezplatný servis. Registrácia predĺženej záruky
Vďaka displeju budete mať prehľad. Ten vám tiež poskytne nepretržitú kontrolu nad priebehom sušenia a zobrazí informácie o predpokladanej dobe ukončenia programu. Všetko ľahko nastavíte pomocou klasických tlačidiel.
Aby nedošlo k pokrčeniu, pohybuje bubon bielizňou v pravidelných intervaloch po ukončení sušenia. K štandardnému programu je možné tiež pridať možnosť opačného otáčania, ktorá mení smer otáčania bubna pri sušení. Zameriava sa na zníženie tvorby záhybov.
Pokiaľ nemáte radi, keď vás rušia zvukové signály sušičky, tak vás poteší funkcia, ktorá umožňuje vypnutie informačných signálov. vypnutie je možné jednoducho vykonať stlačením jediného tlačidla.
Pokiaľ si zaobstaráte kondenzačnú sušičku s tepelným čerpadlom, získate výhodu v podobe efektívnejšieho a energeticky úspornejšieho sušenia. Už raz draho vyrobené teplo je totiž opakovane využité na sušenie, čo výrazne uľaví vašej peňaženke.
Nevyhnutnou súčasťou kondenzačných sušičiek s tepelným čerpadlom je chladiace médium. U každého chladiva sa udáva GWP, alebo global warming potential, ktoré udáva, ako toto chladiace médium ovplyvňuje globálne oteplenie. Čím nižšia je GWP, tým je chladiace médium šetrnejšie pre životné prostredie. Sušička T12 má chladivo, ktoré sa nazýva R290 a GWP má hodnotu iba 3, preto ho ocenia všetci, ktorí zmýšľajú ekologicky.
Občas sa stane, že dieťa na sušičke niečo naklikne, prípadne vy náhodou stlačíte nechcené tlačidlo. Toto vyrieši detský zámok, ktorý uzamkne ovládanie, takže do dosušenia alebo odomknutia nie je možné zmeniť alebo prerušiť program.
Potrebujete, aby sa sušička zapla napríklad vo chvíli, keď nebudete doma? Potom sa vám určite zapáči možnosť odloženia konca programu až o 24 hodín.
Prečo sušiť bielizeň dlhšie, než je potrebné? Sušička Lord T12 automaticky rozpozná, kedy je bielizeň suchá a prispôsobí tomu čas sušenia.
Zabudli ste pridať do sušičky časť bielizne alebo ste zvolili zlý program? Žiadny problém! V priebehu sušenia môžete bielizeň kedykoľvek vybrať alebo pridať a program zmeniť, alebo prispôsobiť.
Máte domáceho maznáčika alebo po vypraní nachádzate na oblečení vlasy či vlákna z bielizne? Tento problém hravo vyrieši sušička T12 vďaka trojnásobnej filtrácii. Viacnásobná filtrácia totiž zachytí viac týchto nečistôt pri sušení.
Sušička T12 je vybavená špeciálnym košom na jemnú bielizeň, ako je vlna, plyšové hračky, tenisky atď. Bielizeň vložená do koša zostáva v jednej polohe uprostred prúdenia vzduchu a bubon sa otáča okolo. Chúlostivá bielizeň sa tak nepoškodí.
Jedinečná možnosť zmeny otvárania dvierok umožní vašu sušičku T12 umiestniť na akékoľvek miesto, a napriek tomu bude možné pohodlne odobrať vypranú bielizeň z práčky.
Cotton (Bavlna)
Intensive (Intenzívne)
Synthetic (Syntetika)
Quick (Rýchle)
Shirts (Košele)
Towels (Uteráky)
Jeans/Colour (Džínsy/Farebné)
Duvets (lôžkoviny)
Sports/Fitness
Delicate (Jemné)
Bed sheet (Prestieradlá)
Wool (Vlna)
Mix
Time drying (ambient air) (Časové sušenie studené)
Time drying (hot air) (Časové sušenie teplé)
Parametre:
| Typ | voľne stojaca |
|---|---|
| Výška | 84,4 cm |
| Šírka | 59,6 cm |
| Hĺbka | 60,3 cm (63 cm vrátane dvierok) |
| Energetická trieda | C |
| Zobrazenie | áno LCD |
| Hluk (db) | 64 dB |
| Detská poistka | áno |
| Metóda kontroly | tlačidlá |
| Spôsob umiestnenia | voľne stojace |
| Akustický indikátor | áno (možno vypnúť) |
| Farba | biela|čierna |
| Počet programov | 15 |
| Farba - LED | biela |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 9 kg |
| Pridanie bielizne v priebehu | áno |
| Ukazovateľ zostávajúceho času | áno |
| Vizuálny indikátor | áno |
| Napätie | 220 - 240V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Indikátor plnej nádržky | áno |
| Indikátor žmolkového | áno |
| Nastavenia ukončenia programu | až 24 hodín |
| Odvod kondenzátu | áno |
| Osvetlenie bubna | nie |
| Program Perie | nie |
| Samočistiaci kondenzátor | nie |
| Tepelné čerpadlo | áno |
| Účinnosť sušenia | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 106 kWh |
| Značka | Lord |
| Energetická trieda | C |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30385 | 0 |
| Krupina | 30385 | 0 |
| Lučenec | 30385 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie