Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Sušička (s tepelným čerpadlom, 10 kg)
Tepelné čerpadlo EcoGentle ™ umožňuje sušenie pri nižšej teplote. To má vplyv nielen na kvalitu oblečenia, pretože nestráca svoj tvar a farbu, ale aj na nižšiu spotrebu energie.
Automatická ochrana proti pokrčeniu pohybuje bubnom až 8 hodín po skončení sušenia, ak nemôžete usušenú bielizeň vybrať hneď. Tým sa obmedzí pokrčenie.
Osvetlenie bubna pomôže vybrať skutočne všetko zo sušičky. Aj zatúlanú ponožku alebo spodnú bielizeň.
Špeciálny vzor nerezového bubna AquaWave® je navrhnutý tak, aby bol šetrný k textilu, ale pritom umožnil dôkladné vypranie aj tej najjemnejšej látky.
Parametre:
| Rozmery - výška: | 84.6 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60.7 cm |
| Kapacita sušenia: | 10 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Filter: | Áno |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 64 dB |
| Hmotnosť: | 41 kg |
| Osvetlenie bubna: | áno |
| Možnosť napojenia na vodovodný odpad: | áno |
| Samočistiaci kondenzátor: | nie |
| Energetická trieda: | E |
| Počet programov sušenia: | 15 |
| Programy sušenia: | Bavlna Bavlna Eco sušenie Syntetika Mix Osušky GentleCare™ Denný Časový Džínsy Outdoor / Šports Lôžkoviny / Perové oblečenie Košele 30 min Xpress Super Short Hygienické sušenie Hygienické osvieženie |
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ zvyšného času |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | E |
| Kapacita sušenia | 10 kg |
| Hĺbka výrobku | od 50 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29232 | 0 |
| Krupina | 29232 | 1 |
| Lučenec | 29232 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie