Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Úsporná sušička Beko s parnou funkciou
Počas sušiaceho programu je do bubna vstrekovaná para, ktorá osvieži oblečenie, zbaví ho pachov a pokrčenia, takže sa ľahko žehlí alebo nie je potrebné žehliť vôbec. To sa hodí najmä pre raz nosené oblečenie, ktoré nie je špinavé, ale je napríklad cítiť parfémom. Bielizeň je tak čistá a bez nutnosti prania.
Sušičky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Šetria tak nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.
Tepelné čerpadlo EcoGentle ™ umožňuje sušenie pri nižšej teplote. To má vplyv nielen na kvalitu oblečenia, pretože nestráca svoj tvar a farbu, ale aj na nižšiu spotrebu energie.
ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom sušičky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie sušičky po niekoľko rokov.

Sušička (s tepelným čerpadlom, 8 kg)



Chytré senzory pre šetrné sušenie
Senzory sušenia neustále kontrolujú zvyškovú vlhkosť v bielizni a teplotu sušenia podľa nastaveného programu. Sušenie preto netrvá zbytočne dlho a je šetrné k textíliám.

Svieža bielizeň kedykoľvek aj bez prania
Počas sušiaceho programu sa v bubne tvorí para, ktorá osvieži oblečenie, zbaví ho pachov a pokrčenia, takže sa ľahko žehlí alebo nie je potrebné žehliť vôbec. To sa hodí najmä pre raz nosené oblečenie, ktoré nie je špinavé, ale je napríklad cítiť parfémom. Bielizeň je tak čistá a bez nutnosti prania.

Šetrná sušička k životnému prostrediu aj k peňaženke
Sušičky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Šetria tak nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.

Nižšia spotreba a oblečenie ako nové
Tepelné čerpadlo EcoGentle ™ umožňuje sušenie pri nižšej teplote. To má vplyv nielen na kvalitu oblečenia, pretože nestráca svoj tvar a farbu, ale aj na nižšiu spotrebu energie.
Parametre:
Výkon a spotreba
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230 - 240 V |
| Reverzné otáčanie bubna | Áno |
Programy
| Program 15 | Hygienické osvieženie |
| Program 14 | Hygienické sušenie |
| Počet programov | 15 |
| Program 1 | Bavlna |
| Program 2 | Program Bavlna Eco sušenie |
| Program 3 | Syntetika |
| Program 4 | Program Mix |
| Program 5 | Program vlna |
| Program 6 | Tichý program |
| Program 7 | Program GentleCare™ |
| Program 8 | Časový program |
| Program 9 | Program Džínsy |
| Program 10 | Program Outdoor / Šports |
| Program 11 | Program Lôžkoviny / Perové oblečenie |
| Program 12 | Program Košele 30 min |
| Program 13 | Program Xpress Super Short |
Funkcie
| Funkcia | Úroveň vysušenia |
Technológie
| IonGuard® | Steam Cure |
| ProSmart™ Invertorový Motor | Áno |
| Filter na zachytenie vlákien | Áno |
| Vonné kapsule | Voliteľné |
Dizajn
| AquaWave® | Áno |
| Umiestnenie nádoby na vodu | Hore |
| Osvetlenie bubna | DC LED |
| Typ dverí | bez možnosti otočenia otvárania |
| Materiál vnútorného bubna | Nerez |
| Priame vypúšťanie | Áno |
Rozmery a hmotnosť
| Čistá hmotnosť | 44 kg |
| Výška balenia | 88.5 cm |
| Šírka balenia | 65 cm |
| Hĺbka balenia | 63 cm |
| Hmotnosť zabaleného produktu | 45 kg |
| Hĺbka dosky | 52.1 cm |
Bezpečnosť
| Detský zámok | Áno |
| Ukazovateľ detského zámku | Áno |
| Ukazovateľ plnej nádoby na vodu | Áno |
| Ukazovateľ čistenia filtra | Áno |
| Ukazovateľ čistenia kondenzátora | Áno |
| Zvukový signál konca cyklu | Áno |
Hlavné vlastnosti
| Technológia sušenia | s tepelným čerpadlom |
| Senzory sušenia | OptiSense® |
| Výška | 84.6 cm |
| Šírka | 59.8 cm |
| Hĺbka | 60.7 cm |
| Typ displeja | Digitálny displej |
| Odložený program | Flexibilní odložení programu (0 h - 24 h) |
| Farba | Biela |
| Produktová séria | b300 |
| Kapacita sušenia | 8 kg |
| Hlučnosť | 64 dBA |
| EAN Code | 8690842665677 |
| Produktové číslo | 7188238440 |
| Trieda en. účinnosti | C |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | C |
| Kapacita sušenia | 8 kg |
| Hĺbka výrobku | od 50 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie