Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Kombinovaný sporák s multifunkčnou rúrou / 4 plynové horáky s poistkami STOP GAS / SMALTOVANÁ dvojdielna mriežka STABIL PLUS / INTEGROVANÉ zapaľovanie horákov / DIGITÁLNY dotykový časový spínač s hodinami / multifunkčná rúra – 11 spôsobov ohrevu / rýchly predohrev rúry / program PIZZA / program pre HOTOVÉ A MRAZENÉ JEDLÁ / program TEPLOVZDUŠNÉ FRITOVANIE BEZ TUKU / ECO CLEAN – funkcia na čistenie rúry / objem rúry 70 l / vedení v rúre – drôtené vodidlá plechov / energetická trieda – A / biela farba / príslušenstvo: 1x rošt, 1x XXL hlboký pekáč
Kombinovaný sporák Mora K 7655 CW v bielom prevedení s multifunkčnou rúrou v objeme 70 l Vás prekvapí energeticky úspornou triedou A. Plynové horáky s poistkami STOP GAS a integrovaným zapaľovaním sú kryté dvojdielnou mriežkou STABIL PLUS, ktorá zaisťuje bezpečný posun riadu vo všetkých smeroch. Vďaka digitálnemu časovému spínaču s hodinami sa Vám už nikdy nespáli obed, táto praktická funkcia Vám prinesie mnoho úžitku. Je možné nastaviť odložený štart a ukončenie pečenia, iba ukončenie pečenia a minútka, samozrejmosťou je nastavený aktuálny čas. Ďalej je rúra vybavená 11 programami na pečenie, ktoré sú navrhnuté presne podľa potrieb konkrétnych jedál. Vykúzlite napríklad výbornú pizzu ako z talianskej reštaurácie (program Pizza), pomaly upečiete pečienku a efektívne rozmrazíte hotové porcie jedla. Pokiaľ si radi pochutnávate na hranolkách alebo kuracích nugetách, ale nedopriate si ich tak často kvôli vysokej kalorickej hodnote, môžete tiež skúsiť program pre teplovzdušné fritovanie bez tuku. Hotové jedlá väčšinou volíme vtedy, keď nás tlačí čas. So špeciálnym programom pre hotové a mrazené jedlá ho ušetríte ešte viac, pretože si pripravíte chutný obed rýchlejšie, bez nutnosti predhrievania rúry. Výsledok však bude dokonalý, a tak si v kľude vychutnáte napríklad kuracie nugety, lasagne, hranolky alebo croissanty. Zvykli ste si, že predhriatie rúry trvá celú večnosť? Na to teraz zabudnite. Táto rúra sa predhreje na 200 ˚C do 5 minút, čo je oveľa rýchlejšie, než býva zvykom. V spodnej časti sporáka je praktický úložný priestor, do ktorého ľahko uložíte príslušenstvo v podobe roštu a MAXI pekáča XXL s objemom až 8 l. Perfektné vyčistenie vnútorného priestoru po každom pečení zaistí funkcia ECO CLEAN, vďaka ktorej odstránite aj väčšie nečistoty bez nutnosti použiť čistiaci prostriedok.
| Výška | 85 cm |
|---|---|
| Šírka | 50 cm |
| elektrický gril - malý | nie |
| horné teleso s ventilátorom | nie |
| horné vyhrievacie teleso | nie |
| jemné, pomalé a rovnomerné pečenie | nie |
| ohrev tanierov | nie |
| spodné a kruhové teleso s ventilátorom | nie |
| spodné teleso s ventilátorom | nie |
| spodné vyhrievacie teleso | nie |
| farba | bílá |
| liatinové platničky | nie |
| osvetlenie rúry | Osvětlení trouby - Ano |
| vedenie plechu v rúre | drátěné závěsy |
| hĺbka | 59,4 cm |
| hmotnosť | 38,5 kg |
| menovitý príkon | 3,3 kW |
| počet varných zón | 4 |
| detský zámok | nie |
| plytký plech | nie |
| tlmené zatváranie dvierok | nie |
| odkládaci priestor - zásuvka | nie |
| plynový termostat - ikona | nie |
| šírka 60 cm - ikona | nie |
| typ odkladacieho priestoru | sklopná dvířka |
| materiál varnej mriežky | smaltovaná ocel |
| typ varnej mriežky | STABIL PLUS |
| Značka | Mora |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 50 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie