Parný generátor ETA Steamio 1290 90000

Žehlička s rýchlonahrievacím parným generátorom, príkonom 2200 W, tlakom pary až 5,5 baru a unikátnou žehliacou plochou Eloxium Plus

Predaj skončil

S elegantnou a výkonnou žehličkou ETA Steamio s parným generátorom dosiahnete ohromujúcich výsledkov doslova jedným ťahom. Na hladkú jazdu smerom k perfektne vyžehlenej bielizni je bleskurýchlo pripravená a namiesto nechcených záhybov za sebou zanechá iba dobrý pocit z dokonalej súhry.

Plnou parou k perfektne vyžehlenej bielizni

Žehlička ETA Steamio je navrhnutá tak, aby sa aj tá najmenšia nechuť k žehleniu razom vyparila. Je vybavená unikátnou žehliacou plochou Eloxium Plus, ktorá vyniká skvelou vodivosťou tepla, optimálnym rozložením teploty po žehliacej ploche, nepriľnavosťou, perfektnou kĺzavosťou a vyššou odolnosťou proti poškrabaniu.

K rýchlemu dosiahnutiu požadovaných výsledkov prispieva vysoký tlak pary (až 5,5 barov) a nastavenie intenzity jej výstupu, ktorá dosahuje až 120 g/min. Parný generátor s integrovaným čerpadlom a veľkorysým zásobníkom na vodu (1,5 l) je navyše pripravený chrliť paru takmer okamžite – za 40 sekúnd od zapnutia sa tak môžete pustiť do práce.

Starosti si pritom nemusíte robiť ani s nastavovaním teploty – technológia OptiCare zaistí optimálnu teplotu vhodnú pre všetky druhy textílií a odevov.

Okrem klasického horizontálneho žehlenia ponúka aj vertikálnu úpravu textílií – oblečenie tak ľahko vyžehlíte priamo na vešiaku. Tvorbu pary je možné tiež vypnúť a využiť možnosť žehlenia na sucho.

Detaily, na ktorých záleží

Žehlička ETA Steamio je vybavená systémom ANTI CALC, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri spotrebiča, čím výrazne predlžuje jej životnosť. Technológia DRIP STOP potom zabráni nechcenému odkvapkávaniu vody zo žehliacej dosky. O pravidelnú údržbu sa postará praktická funkcia SELF CLEAN.

Tepelne izolačná podložka zaistí bezpečné odkladanie počas prevádzky, rovnako ako protišmykové nožičky, ktoré sa postarajú o stabilitu celého spotrebiča. Pri ukladaní je možné žehličku zaaretovať v parnom generátore pomocou tlačidla. Pre maximálnu bezpečnosť potom nechýba ani funkcia automatického vypnutia AUTO SHUT OFF, ktorá sa aktivuje po 10 minútach nečinnosti.

Prevádzka je sprevádzaná zvukovou a svetelnou signalizáciou – kontrolky vás upozornia na prepnutie do režimu Stand-By, dosiahnutie optimálnej teploty a automatické vypnutie, rovnako ako na nedostatok vody v zásobníku.

K pohodlnej manipulácii prispieva dlhá prívodná hadica a napájací kábel, ktoré je možné následne jednoducho zasunúť do priestoru v parnom generátore. Odnímateľnú nádržku môžete pohodlne plniť pitnou vodou priamo z vodovodu.

 

Parametre:

Bezpečnostné vypínanie Áno

Dĺžka kábla 1.9 m

Objem nádržky (na vodu) 1500 ml

Odvápňovanie Áno

Samočistenie Áno

Zvislé naparovanie Áno

Systém proti odkvapkávaniu Áno

Žehliaca plocha Aluminium

Typ žehličky systémová žehlička

Príkon 2200 W

Konštantná para 120 g/min

Pracovný tlak generátora 5.5 bar

Odnímateľná nádrž na vodu Áno

Značka Eta

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Práčka mi bola doručená v deň objednania do cca 3 hodín od objednania.

Overený zákazník,

Rýchly, profi obchod, perfektná komunikácia, super tovar

Overený zákazník,

bezproblémovosť

Overený zákazník,