Prihláste sa alebo zaregistrujte.
LORD G3 truhlicová mraznička sa začleňuje do voľne stojacich mrazničiek, takže ho možno umiestniť takmer kamkoľvek a to aj tam, kde je až -15 ° C ako je garáž, pivnica, balkón, chata
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. 2 roky platí plná záruka na celý produkt a ďalšie 3 roky sa záruka vzťahuje na bezplatný servis. Registrácia predĺženej záruky
LORD G3 truhlicová mraznička sa začleňuje do voľne stojacich mrazničiek, takže ho možno umiestniť takmer kamkoľvek a to aj tam, kde je až -15 ° C ako je garáž, pivnica, balkón, chata alebo chalupa, kde netemperujete. Kolieska uľahčí presun podľa potreby. Prekvapí vás nielen svojím úžitkovým priestorom a jednoduchým ovládaním, ale hlavne svojou nízkou spotrebou. Radí sa do energetickej triedy E pri ročnej spotrebe 215 kWh. Hlučnosť mrazničky sa nepřehoupne cez 40 dB. V mrazničke tiež nájdete Invertor BLDC kompresor. Pri otvorení ponúkne tento mrazák dostatočný úžitkový objem 246 l., Takže nemusíte mať strach z nedostatku priestoru. Nespornou výhodou je možnosť uskladnenie objemných potravin.Jistě oceníte aj závesný kôš, do ktorého môžete uložiť aj zmrzlinu a ovocie. Aj po stránke výkonu nezaostáva a prekvapí, pretože dokáže zmraziť až 14 kg potravín za 24 hodín a pri výpadku prúdu zostanú potraviny zmrazené ešte po dobu 24 hodín. Mraznička je vybavená funkciou super mrazenie (SuperFrost) pre rýchle zmrazenie. Keď sa na stenách mraziaceho priestoru po dlhšej dobe prevádzky vytvorí vrstva námrazy alebo ľadu ani toho sa báť nemusíte, ľahké odmrazenie a odvod roztopenej vody vpredu Vám to uľahčí. Veko mrazničky je vybavené rúčkou na pohodlné otváranie a zatváranie.
Truhlicová mraznička s teplotným rozsahom -15 ° C do -24 ° C Ročná spotreba energie: 215 kWh Energetická trieda: E Úžitkový objem celkom: 246 l Hlučnosť: C 40 dB Klimatická trieda: SN-T ( 10 ° C do 43 ° C) Počet kompresorov: 1 Invertor BLDC kompresor Množstvo na zmrazenie za 24 hod: 14 kg Doba skladovania pri výpadku prúdu: 24 h Koše štandardne: 1 Vhodné pre okolitú teplotu do - 15 ° C (FrostProtect)
Parametre:
| Typ | voľne stojaca |
|---|---|
| Výška | 84,5 cm |
| Šírka | 95,4 cm |
| Hĺbka | 61,6 cm |
| Energetická trieda | E |
| Zobrazenie | nie |
| Hluk (db) | 40 dB |
| Klimatická trieda | SN-T ( 10 °C až 43 °C) |
| Spotreba elektriny za rok | 215 kWh |
| Spotreba energie za 24 hodín | 0,59 kWh |
| Zväzok | 246 l |
| Rukoväť | ergonomické |
| Počet kompresorov | 1 |
| Doba skladovania pri výpadku (v hodinách) | 24 hodín |
| Chladiaci systém - mraznička | statický |
| Rýchle zmrazenie | áno |
| Indikátor teploty | nie |
| Miesto kontroly | mimo |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Mraziaca kapacita za 24 hodín | 14 kg |
| Spôsob rozmrazovania mraziacej časti | manuálny |
| Metóda kontroly | tlačidlá |
| Spôsob umiestnenia | voľne stojace |
| Napätie | 220 - 240V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Frost protect | áno do -15°C |
| Kolieska | áno |
| Odvod vody z taveniny | áno vpredu |
| Osvetlenie mraziacej časti | áno |
| Počet košov | 1 |
| Zámok | áno |
| Značka | Lord |
| Energetická trieda | E |
| Objem mrazničky | 220-300 l |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30216 | 0 |
| Krupina | 30216 | 0 |
| Lučenec | 30216 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie