Prihláste sa alebo zaregistrujte.
LORD R3 je kompaktný jednodverová kombinovaná chladnička, ktorá sa vďaka svojim rozmerom uplatní najmä v menších bytoch, na chate či v kancelárii.Každý používateľ tiež ocenia jej prehľadné vnútorné usporiadanie.
LORD R3 je kompaktný jednodverová kombinovaná chladnička, ktorá sa vďaka svojim rozmerom uplatní najmä v menších bytoch, na chate či v kancelárii.
Každý používateľ tiež ocenia jej prehľadné vnútorné usporiadanie.
Spotrebič patrí do úspornej energetickej triedy E a ročne spotrebuje 145 kWh.
Celkový úžitkový objem chladničky je 122 l, mrazničky potom 17 l. Vnútorný priestor je rozčlenený prostredníctvom výškovo nastaviteľné poličky z tvrdeného skla a priehľadným zásuvkou pre praktické skladovanie ovocia a zeleniny. Nechýba ani tri priehradky vo dverách.
Výbavu spotrebiče dopĺňa aj možnosť zmeny otvárania dverí chladničky.
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Registrácia predĺženej záruky
Parametre:
| TYP | voľne stojaca |
|---|---|
| VÝŠKA | 83,8 cm |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 59,5 cm |
| ENERGETICKÁ TRIEDA | E |
| DISPLEJ | nie |
| HLUČNOSŤ | 40 dB |
| TRIEDA HLUČNOSTI | C |
| KLIMATICKÁ TRIEDA | SN-T ( 10°C až 43°C) |
| SPOTREBA EL. ENERGIA ZA ROK | 145 kWh |
| SPOTREBA ENERGIE ZA 24H | 0,4 kWh |
| UŽITNÝ OBJEM | 122 l |
| ÚŽITNÝ OBJEM CHLADIACEJ ČASTI | 105 l |
| ÚŽITNÝ OBJEM MRAZIACE ČASTI | 17 l |
| DETSKÁ POISTKA | nie |
| OSVETLENIE CHLADIACEJ ČASTI | LED |
| POČET POLÍC CHLADIACEJ ČASTI | 2 |
| MATERIÁL POLÍČOK CHLADIACEJ ČASTI | sklo |
| POČET DVERNÝCH POLIČIEK | 3 |
| POČET VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝCH POLÍC | 1 |
| POLIČKA NA FĽAŠE | nie |
| MADLO | integrované |
| POČET KOMPRESOROV | 1 |
| DOBA SKLADOVANIA PRI VÝPADKU | 6 hodín |
| SYSTÉM CHLADENIA -CHLAD | statický |
| SYSTÉM CHLADENIA -MRÁZ | statický |
| RÝCHLE SCHLADENIA | nie |
| RÝCHLE ZMRAZENIE | nie |
| UKAZOVATEĽ TEPLOTY | nie |
| UMIESTNENIE OVLÁDANIA | vo vnútri |
| UMIESTNENIE MRAZNIČKY | vo vnútri |
| UUMIESTNENIE PÁNTOV DVERÍ | vpravo (možno zameniť) |
| CHLADIVO | R600a - isobutan |
| ZMRAZOVACIA KAPACITA ZA 24H | 2,6 kg |
| SPÔSOB ODMRADZOVANIA CHLADIACEJ ČASTI | automatický |
| SPUSOB ODMRADZOVANIA MRAZIACE ČASTI | manuálny |
| SPÔSOB OVLÁDANIA | mechanické |
| SPÔSOB UMIESTNENIA | voľne stojaca |
| NAPÄTIE | 220 - 240V |
| FREKVENCIA | 50 Hz |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 54 cm |
| Výška | 83,8 cm |
| Značka | Lord |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 51-56 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 84-85 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27463 | 1 |
| Krupina | 27463 | 0 |
| Lučenec | 27463 | 2 |
Spokojnost odporučam
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia