Prihláste sa alebo zaregistrujte.
LORD F7 je mini mraznička o objeme 33 l
5 rokov záruka zadarmo
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Registrácia predĺženej záruky
LORD F7 je mini mraznička o objeme 33 l. V energetickej triede E ponúka spotrebu energie len 0,4 kWh za deň.
Kapacita mrazenia je 2,4 kg potravín za 24 hod., Ďalšie neoceniteľnou výhodou je možnosť otočenia dverí a veľmi nízka hlučnosť 40 dB takže ju môžete bez obáv umiestniť aj do bežne obývaných priestorov.
Mraznička má mechanické ovládanie a k dispozícii je drôtená polička pre uloženie potravín.
Parametre:
| Typ | voľne stojace |
|---|---|
| Výška | 51 cm |
| šírka | 44 cm |
| Hĺbka (cm) | 47 |
| Energetická trieda | E |
| Zobrazenie | Nie |
| Hluk (db) | 40 dB |
| Klimatická trieda | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Spotreba elektriny za rok | 148 kWh |
| Spotreba energie za 24 hodín | 0,4 kWh |
| Zväzok | 33 l |
| Nie | |
| Materiál políc v mraziacej časti | drôt |
| Počet políc v mraziacom priestore | 1 |
| Rukoväť | Integrované |
| Počet kompresorov | 1 |
| Doba skladovania pri výpadku (v hodinách) | 7,5 |
| Chladiaci systém - mraznička | Statické |
| Nie | |
| Indikátor teploty | Nie |
| Miesto kontroly | |
| Poloha závesov dverí | pravý (zameniteľný) |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Mraziaca kapacita za 24 hodín | 2,4 kg |
| Spôsob rozmrazovania mraziacej časti | Manuálne |
| Metóda kontroly | |
| Spôsob umiestnenia | voľne stojace |
| Napätie | 220 - 240V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Značka | Lord |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 28683 | 1 |
| Krupina | 28683 | 2 |
| Lučenec | 28683 | 1 |
Spokojnost odporučam
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia