Prihláste sa alebo zaregistrujte.
LORD F11 je šuplíková beznámrazová mraznička s kompaktnými rozmermi, ktorej šírka je 54 cm a hĺbka 60 cm
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. 2 roky platí plná záruka na celý produkt a ďalšie 3 roky sa záruka vzťahuje na bezplatný servis. Registrácia predĺženej záruky
LORD F11 je šuplíková beznámrazová mraznička, ktorá vďaka objemu 204 l ponúka veľký priestor na skladovanie potravín, pri zachovaní kompaktných rozmerov (171 x 54 x 60 cm).
Mraziaci priestor disponuje nastaviteľnou teplotou, ktorá sa zobrazuje pomocou LED ukazovateľa. V mrazničke nájdete 4 zásuvky a 2 police pre rýchlejší prístup k potravinám.
Mraznička je vybavená funkciou rýchleho zmrazenia, ktorú je vhodné využívať na urýchlenie procesu zmrazovania čerstvých potravín. Systém NoFrost zaručí, že nebude potrebné mrazničku odmrazovať.
LORD F11 je vysoko výkonnou šuplíkovou mrazničkou, s pomocou ktorej budete môcť uchovávať potraviny po dlhú dobu.
Spotrebič pracuje veľmi efektívne a spadá tak do energetickej triedy E.
Pri výpadku elektrického prúdu udržia potraviny zmrazené 10 hodín.
Parametre:
| Typ | voľne stojaca |
|---|---|
| Výška | 171 cm |
| Šírka | 54 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Energetická trieda | E |
| Zobrazenie | nie |
| Hluk (db) | 39 dB |
| Klimatická trieda | SN-T ( 10 °C až 43 °C) |
| Spotreba elektriny za rok | 222 kWh |
| Spotreba energie za 24 hodín | 0,61 kWh |
| Zväzok | 204 l |
| Detská poistka | nie |
| Materiál políc v mraziacej časti | plast |
| Počet zásuviek v mraziacom priestore | 4 |
| Počet políc v mraziacom priestore | 2 |
| Rukoväť | integrované |
| Počet kompresorov | 1 |
| Doba skladovania pri výpadku (v hodinách) | 10 hodín |
| Chladiaci systém - mraznička | dynamický |
| Rýchle zmrazenie | áno |
| Indikátor teploty | LED zobrazenie teploty |
| Miesto kontroly | vo vnútri |
| Poloha závesov dverí | vpravo (možno zameniť) |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Mraziaca kapacita za 24 hodín | 13 kg |
| Spôsob rozmrazovania mraziacej časti | automatický |
| Metóda kontroly | tlačidlá |
| Napätie | 220 - 240V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Značka | Lord |
| Energetická trieda | E |
| Objem mrazničky | 160-220 l |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie