Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Plynová vstavaná varná platňa / Ovládanie pomocou gombíkov / Nerez / 4 plynové horáky s poistkami Stop Gas / Dvojdielna liatinová varná mriežka / Elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch
Plynová varná platňa MORA VDP 647 X7 v elegantnom nerezovom prevedení má 4 plynové horáky osadené poistkami STOP GAS, ktoré Vám zabezpečia pocit bezpečia. Poistka STOP GAS automaticky zastaví prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horákov či obyčajnom nechcenom otočení gombíka plynu. Integrované elektrické zapaľovanie, komfortne uložené priamo v jednotlivých gombíkoch kohútov je dnes už samozrejmosťou. Stačí stlačiť gombík, následne otočiť a vybraný horák sa automaticky zapáli. Horáky sú kryté dvojdielnou liatinovou mriežkou, ktorá zaistí bezpečný posun riadu vo všetkých smeroch.
| Výška | 89 mm |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| farba | nerez |
| hĺbka | 520 mm |
| hmotnosť | 11,5 kg |
| počet varných zón | 4 |
| počet varných mriežok | 2 |
| pripojenie na plyn | G 1/2“ |
| trojitý horák | nie |
| ovládanie | knoflíky |
| materiál varnej mriežky | litina |
| materiál platne | nerez |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30974 | 1 |
| Krupina | 30974 | 0 |
| Lučenec | 30974 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie