Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Komínový odsávač pár v energetickej triede B v dizajne čierneho skla. Mora OVG 648 GB disponuje 3 rýchlosťami výkonu, dotykovým ovládaním, LED osvetlením a kovovým umývateľným filtrom proti mastnotám.
Komínový odsávač pár v prevedení z čierneho skla
Práca v odťahovom aj recirkulačnom režime
3 rýchlostí výkona
Dotykové ovládanie
2× LED osvetlenie
Priemer odťahového hrdla: 15 cm
Spätná klapka
Šírka 60 cm
Perimetrické odsávanie
| Energetická trieda | B |
| Hlučnosť | 61 dB |
| Odťah do komína | Áno |
| Recirkulácia | Áno |
| Odťah | horná |
| Výška minimálna | 78 cm |
| Výška maximálna | 108 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26827 | 0 |
| Krupina | 26827 | 1 |
| Lučenec | 26827 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie