Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odsávač pár / 7 odťahov / Tlačidlové ovládanie / Výkon odsávača 175 m3/h / 3 výkonové rýchlosti / Led osvetlenie 1x 4 W / Nerez / Šírka 50 cm
Podvesný odsávač MORA OP 540 X v šírke 50 cm v nerezovom prevedení je určený pre inštaláciu pod skrinku, ale môže byť nainštalovaný aj bez nej. Vďaka 6 odťahom cez stenu a možnosti recirkulácie je ideálnym riešením do panelákových kuchýň. 3-rýchlostné tlačidlové ovládanie s výkonom až 175 m3/h a hlučnosťou 63 dB spoľahlivo odstráni nepríjemné pachy a mastnotu. LED osvetlenie je samozrejmosťou. Odsávač je vybavený prednou sklenenou nábehovou lištou, ktorá pomáha zadržať paru. kovové filtre proti mastnote môžete umývať v umývačke a pri dokúpení uhlíkových filtrov možno odsávač prevádzkovať aj na recirkuláciu.
| Šírka | 500 mm |
|---|---|
| farba | nerez |
| materiál | nerezová ocel |
| maximálna hlučnosť | 63 dB(A) |
| ročná spotreba el. energie | 41 kWh/rok |
| hĺbka | 485 mm |
| hmotnosť | 5,5 kg |
| menovitý príkon | 89 W |
| typ odsávača | Podstavný |
| počet výkonnostných stupňov | 3 |
| maximálny výkon odsávania | 175 m³/h |
| výška tela odsávača | 140 mm |
| typ inštalácie | Volně stojící, na stěnu |
| farba tela odsávača | nerez |
| Materiál odsavače/komínu | nerezová ocel |
| materiál tukového filtra | Omyvatelný hliníkový |
| typ ovládania | Mechanické |
| počet svetiel | 1 |
| priemer odťahu | 120 mm |
| celkový výkon osvetlenia | 4 W |
| Značka | Mora |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 22327 | 2 |
| Krupina | 22327 | 2 |
| Lučenec | 22327 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie