Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Komínový odsávač pár/Tlačidlové ovládanie/Výkon odsávača 395 m3/h/3 výkonové rýchlosti/LED osvetlenie 1x 3W/Biele prevedenie/Šírka 60 cm
Komínový odsávač MORA OK 643 X šírka 60 cm v bielom prevedení ponúka výkon 395 m3/h. 3 rýchlostné stupne výkonu nastavíte jednoducho pomocou tlačidiel. Vďaka Led osvetleniu skvele uvidíte na prípravu jedla, ktorá sa tak stane príjemnou záležitosťou s dobrým osvetlením a čistým sviežim ovzduším bez pary, vlhkosti a mastnoty. Digestor disponuje umývateľnými filtrami proti mastnotám a možno ho použiť aj na vnútornú cirkuláciu vzduchu, stačí dokúpiť uhlíkové filtre. Samozrejmosťou je aj spätná klapka.
| Šírka | 598 mm |
|---|---|
| farba | bílá |
| materiál | lakovaný plech |
| maximálna hlučnosť | 68 dB(A) |
| ročná spotreba el. energie | 57,1 kWh/rok |
| hĺbka | 450 mm |
| hmotnosť | 6,8 kg |
| menovitý príkon | 176 W |
| typ odsávača | Komínový |
| počet výkonnostných stupňov | 3 |
| maximálny výkon odsávania | 395 m³/h |
| maximálny výkon recirkulácie | 123 m³/h |
| výška tela odsávača | 197 mm |
| výška komína | 560/861 mm |
| typ inštalácie | Volně stojící, na stěnu |
| farba komína | nerez |
| farba tela odsávača | nerez/bílá |
| Materiál odsavače/komínu | lakovaný plech |
| materiál tukového filtra | Omyvatelný hliníkový |
| typ ovládania | Mechanické |
| počet svetiel | 2 |
| priemer odťahu | 150 mm |
| celkový výkon osvetlenia | 6 W |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 22321 | 1 |
| Krupina | 22321 | 2 |
| Lučenec | 22321 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie