Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Elektrický sporák s klasickou rúrou / 4 HiLight varné zóny / ukazovateľ zvyškového tepla varných zón / klasická rúra – 3 spôsoby ohrevu / ECO CLEAN – funkcia na čistenie rúry / objem rúry 74 l / vedení v rúre – drôtené vodidlá plechov / energetická trieda – A / biela farba / príslušenstvo: 1 x rošt, 1x XXL hlboký pekáč
Elektrický sporák C 2245 AW v bielom prevedení so sklokeramickou platňou a klasickou rúrou energeticky spadá do úspornej triedy A a jeho úžitkový objem činí 74 litrov, takže nájde uplatnenie aj vo veľkých rodinách. Materiál použitý na varnú dosku je tepelne odolný, ľahko umývateľný a vydrží záťaž až 100 kg. Ukazovateľ zvyškového tepla na doske Vás chráni pred nepríjemným popálením a inými nehodami. Okrem klasického pečenia má rúra aj špeciálny program na čistenie rúry ECO CLEAN, ktorý Vám zaistí bez veľkej námahy vyčistenie vnútrajška rúry a je maximálne ohľaduplný k životnému prostrediu a Vašim nákladom na čistiace prostriedky. Celý priestor rúry je pre väčšiu prehľadnosť o stave pokrmu osvetlený. V spodnej časti sporáka je praktický úložný priestor, do ktorého ľahko uložíte príslušenstvo v podobe roštu A MAXI pekáča XXL s objemom až 8 l.
| Výška | 85 cm |
|---|---|
| Šírka | 50 cm |
| program Pizza 275 C | nie |
| program pro horkovzdušné fritování bez tuku | nie |
| program pro mražená a hotová jídla | nie |
| elektrický gril | nie |
| elektrický gril - malý | nie |
| elektrický gril s ventilátorem | nie |
| horné a spodné teleso s ventilátorom | nie |
| horné teleso s ventilátorom | nie |
| jemné, pomalé a rovnomerné pečenie | nie |
| kruhové teleso s ventilátorom | nie |
| ohrev tanierov | nie |
| rozmrazovanie | nie |
| rýchly predohrev rúry | nie |
| Časový displej | nie |
| farba | bílá |
| liatinové platničky | nie |
| osvetlenie rúry | Osvětlení trouby - Ano |
| vedenie plechu v rúre | drátěné závěsy |
| hĺbka | 59,4 cm |
| hmotnosť | 34,5 kg |
| menovitý príkon | 8 kw |
| počet varných zón | 4 |
| elektrický gril s ventilátorom | nie |
| plytký plech | nie |
| tlmené zatváranie dvierok | nie |
| plynové poistky STOP GAS | nie |
| pripojenie výrobku 230V - ikona | nie |
| gril | nie |
| možnosť dokúpenia príklopu sporáka | nie |
| možnosť dokúpit príklop sporáku | nie |
| odkládaci priestor - zásuvka | nie |
| plynový termostat - ikona | nie |
| šírka 60 cm - ikona | nie |
| typ odkladacieho priestoru | sklopná dvířka |
| Značka | Mora |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 50 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26861 | 0 |
| Krupina | 26861 | 2 |
| Lučenec | 26861 | 4 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie