Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Elektrický sporák s klasickou rúrou / 4 HiLight varné zóny / ukazovateľ zvyškového tepla varných zón / klasická rúra – 3 spôsoby ohrevu / ECO CLEAN – funkcia na čistenie rúry / objem rúry 68 l / vedenie v rúre – prelisy / energetická trieda – A / biela farba / príslušenstvo: 1 x rošt
Elektrický sporák C 2240 CW v bielom prevedení so sklokeramickou platňou a klasickou rúrou energeticky spadá do úspornej triedy A a jeho úžitkový objem činí 68 litrov, takže nájde uplatnenie aj vo veľkých rodinách. Materiál použitý na varnú dosku je tepelne odolný, ľahko umývateľný a vydrží záťaž až 100 kg. Ukazovateľ zvyškového tepla na doske Vás chráni pred nepríjemným popálením a inými nehodami. Okrem klasického pečenia má rúra aj špeciálny program na čistenie rúry ECO CLEAN, ktorý Vám zaistí bez veľkej námahy vyčistenie vnútrajška rúry a je maximálne ohľaduplný k životnému prostrediu a Vašim nákladom na čistiace prostriedky. Celý priestor rúry je pre väčšiu prehľadnosť o stave pokrmu osvetlený. V spodnej časti sporáka je praktický úložný priestor, do ktorého ľahko uložíte príslušenstvo, riad alebo formy na pečenie.
![]() |
Chladné dvierka rúry
Chladné dvierka rúry Pozor, tieto dvierka nepália Dvierka sporáka s dvoma sklami a reflexnou vrstvou sú navrhnuté pre dokonalú izoláciu, takže teplo si tak cestu von nenájde. Rúra je bezpečnejšia pre všetkých členov domácnosti vrátane detí a domácich zvierat. Navyše vďaka tomu, že teplo neuniká, ušetríte za energiu. |
![]() |
Dokonalý prehľad o pečení
Dokonalý prehľad o pečení Vidíte, čo sa deje vo vnútri Občas vám to nedá a chceli by ste zistiť, ako sa jedlu v rúre darí? Otvárať dvierka sa ale nevypláca, pretože tak unikne veľa tepla a nejaký čas trvá, kým sa rúra znova vyhreje na požadovanú teplotu. Preto sú rúry MORA vybavené sklenenými dvierkami s maxi priezorom a kvalitným vnútorným osvetlením. Takže môžete nazrieť dovnútra, kedykoľvek sa vám zapáči. |
![]() |
ECO CLEAN
ECO CLEAN Parné čistenie na odstránenie väčšieho znečistenia Pokiaľ po pečení zostalo v rúre silnejšie znečistenie, para s ním rýchlo zatočí. Stačí, keď do rozohriatej rúry vložíte hneď po príprave pokrmu plech s vodou a zapnete čistiaci program Eco Clean. Po 30 minútach sa nečistoty uvoľnia a akonáhle rúra vychladne, ľahko ich zotrite handričkou. |
![]() |
Sklokeramická varná deska
Sklokeramická varná doska Hi-Light varnej zóny Sklokeramická varná doska s Hi-Light zónami je navrhnutá pre jednoduché používanie a vynikajúce výsledky varenia. Doska podľa modelu ponúka dvojité alebo oválne varné zóny, vďaka ktorým môžete zónu prispôsobiť veľkosti varnej nádoby. Vďaka funkcii ukazovateľ zvyškového tepla využijete zvyškové teplo na úsporu energie. Časovač a dotykové ovládanie zaisťujú úplnú kontrolu nad varením a zároveň poskytujú maximálnu bezpečnosť. |
![]() |
Praktický úložný priestor
Praktický úložný priestor Pre všetky kuchynské náčinie Obzvlášť veľký a hlboký úložný priestor v spodnej časti sporáka poskytuje miesto na uloženie väčšieho hrncov, pekáčov alebo kuchynského náčinia – s týmto pohodlným úložným riešením máte všetko, čo potrebujete, po ruke. |
| Výška | 85 cm |
|---|---|
| Šírka | 50 cm |
| program Pizza 275 C | nie |
| program pro horkovzdušné fritování bez tuku | nie |
| program pro mražená a hotová jídla | nie |
| elektrický gril | nie |
| elektrický gril - malý | nie |
| elektrický gril s ventilátorem | nie |
| horné a spodné teleso s ventilátorom | nie |
| horné teleso s ventilátorom | nie |
| jemné, pomalé a rovnomerné pečenie | nie |
| kruhové teleso s ventilátorom | nie |
| ohrev tanierov | nie |
| rozmrazovanie | nie |
| rýchly predohrev rúry | nie |
| Časový displej | nie |
| farba | bílá |
| liatinové platničky | nie |
| osvetlenie rúry | Osvětlení trouby - Ano |
| vedenie plechu v rúre | prolisy |
| hĺbka | 59,4 cm |
| hmotnosť | 34,8 kg |
| menovitý príkon | 8 kw |
| počet varných zón | 4 |
| elektrický gril s ventilátorom | nie |
| plytký plech | nie |
| tlmené zatváranie dvierok | nie |
| plynové poistky STOP GAS | nie |
| pripojenie výrobku 230V - ikona | nie |
| hlboký plech | nie |
| gril | nie |
| možnosť dokúpenia príklopu sporáka | nie |
| možnosť dokúpit príklop sporáku | nie |
| odkládaci priestor - zásuvka | nie |
| plynový termostat - ikona | nie |
| šírka 60 cm - ikona | nie |
| typ odkladacieho priestoru | sklopná dvířka |
| Značka | Mora |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 50 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30843 | 0 |
| Krupina | 30843 | 1 |
| Lučenec | 30843 | 0 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie