Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 25 l, Mikrovlnný výkon: 900 W
Vstavaná mikrovlnná rúra Beko BMGB25333DX v čiernej farbe disponuje s objemom 25 l. Ponúka 5 úrovní výkonu, 3 úrovne grilu, 8 automatických programov, digitálny časovač až 95 minút a detský zámok. Priemer otočného taniera 31, 5 cm.
Vstavaná mikrovlnná rúra Beko BMGB25333DX sa stane praktickým pomocníkom v každej kuchyne. Má nadčasový čierný dizajn a vďaka tomu zapadne do každej modernej domácnosti. Ponúka dostatok miesta s objemom 25 litrov a priemer otočného taniera je 31,5 cm. Ovládanie prebieha pomocou elektronického ovládania a nechýba ani bezpečnostný detský zámok.
Mikrovlnná rúra sa rýchlo postará o prípravu a ohriatie vašich každodenných jedál. Prispôsobená je aj funkcia rozmrazovania, pomocou ktorej môžete za krátky čas rozmraziť zmrazené jedlá. Potraviny postupne rozmrazí, aby si zachovali svoju štruktútu a chuť.
Mikrovlnka s funkciou grilu nahradí bežnú rúru. Pomocou grilu pripravíte chrumkavé kura alebo zapečené jedlo veľmi rýchlo a jednoducho, bez potreby zapínať rúru. Vďaka tomu je ideálna do domácnosti, garsónky alebo na chatu.
Ďalšou praktickú funkciu, ktorú určite oceníte je funkcia Varenie. Ta sa postará o rozmrazenie a ohrev jedla bez prerušovanie či akéhokoľvek nastavovania. Jednoducho vložíte zmrazený pokrm, spustíte funkciu a mikrovlnka jo šetrne rozmrazí a ohreje.
Parametre:
| Typ ovládania | elektronické |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Vnútorný objem | 25 L |
| Mikrovlnný výkon | 900 W |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 18.5 Kg |
| Šírka | 59.5 cm |
| Šírka pre zabudovanie | 56.8 cm |
| Výška | 38.8 cm |
| Hĺbka | 39.2 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie | 50 cm |
| Výška pre zabudovanie | 38.2 cm |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Počet programov | 8 |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Integrované hodiny | Áno |
| Prídav.typ varenia | gril |
| Typ ovládania | elektronické |
|---|---|
| Kovový Rámček | Nie |
| Vnútorný objem | 25 L |
|---|---|
| Výkon grilu | 1000 W |
| Mikrovlnný výkon | 900 W |
| Značka | Beko |
| Crisp funkcia | Nie |
|---|---|
| Otočný tanier | Ano |
| Priemer otočného taniera | 24.5 cm |
| Vnútorná šírka | 30 cm |
| Vnútorná hĺbka | 30.1 cm |
| Vnútorná výška | 17 cm |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26848 | 0 |
| Krupina | 26848 | 1 |
| Lučenec | 26848 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie