Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 25 l, Mikrovlnný výkon: 900 W
Beko BMCB25433X je vstavaná mikrovlnná rúra s objemom 25 l a výkonom 900 W, ktorá ponúka aj funkciu grilu s výkonom 1000 W. Disponuje vstavaným displejom pre jednoduché ovládanie a jej elegantné čierne prevedenie sa hodí do každej kuchyne. Predstavuje spoľahlivé riešenie pre rýchle a efektívne varenie.

Pocíťte maximálnu chuť vášho obľúbeného pokrmu so vstavanou mikrovlnkou Beko Beyond BMCB25433X. V jednom vyhotovení získate mikrovlnnú rúru, horúci vzduch a gril. Ušetríte tak cenné miesto vo svojom byte alebo na chalupe. Horúci vzduch plnohodnotne nahradí klasickú rúru a bonusom je možnosť kombinovania spôsobu pečenia. Mikrovlnná rúra má výkon 900 W, s použitím horúceho vzduchu až 1 350 W a gril s 3 úrovňami má 1 000 W. Vnútorná časť má objem 25 l a priemer otočného taniera je 31,5 cm.
S 8 automatickými programami a funkciou varenia v krokoch získate požadovaný výsledok vďaka rýchlemu nastaveniu. Na výber je 5 úrovní výkonu, ktoré ľahko navolíte na dotykovom paneli. Vyskúšajte šetrné rozmrazovanie alebo skvelú úpravu hotových alebo mrazených pokrmov. Pre ešte rýchlejšie ovládanie môžete zvoliť okamžitý štart a detský zámok proti nechcenej zmene nastavenia. S vnútorným osvetlením budete mať perfektný prehľad o práve pripravovanom pokrme. Digitálny časovač je možné nastaviť až na 95 minút.

Pre rýchly ohrev vložte pokrm na otočný tanier, zvoľte čas, kedy si prajete mať jedlo teplé a rúra si sama nastaví adekvátny výkon.

Varenie v krokoch a šetrné rozmrazovanie zamedzia nechcenému zníženiu kvality počas ohrevu. Dôležitý je stály ohrievací proces bez prerušenia. Stačí vložiť mrazený pokrm a počkať na požadovaný výsledok so zachovanou štruktúrou a chuťou.

V ponuke je celkom 8 automatických programov, ktoré vás navedú na správny spôsob prípravy. Podľa váhy a času si mikrovlnka sama program vyberie a spustí. Zadajte typ jedla, hmotnosť a môžete sa tešiť na výsledok.
Parametre:
| Typ ovládania | elektronické |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Vnútorný objem | 25 L |
| Mikrovlnný výkon | 900 W |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 21 Kg |
| Šírka | 59.5 cm |
| Šírka pre zabudovanie | 56 cm |
| Výška | 38.8 cm |
| Hĺbka | 47 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie | 50 cm |
| Výška pre zabudovanie | 38 cm |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Počet programov | 8 |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Integrované hodiny | Áno |
| Prídav.typ varenia | gril |
| Typ ovládania | elektronické |
|---|---|
| Kovový Rámček | Nie |
| Vnútorný objem | 25 L |
|---|---|
| Výkon grilu | 1000 W |
| Mikrovlnný výkon | 900 W |
| Značka | Beko |
| Otočný tanier | Ano |
|---|---|
| Priemer otočného taniera | 31.5 cm |
| Vnútorná šírka | 29.5 cm |
| Vnútorná hĺbka | 30.7 cm |
| Vnútorná výška | 20 cm |
| Crisp funkcia | Nie |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26193 | 0 |
| Krupina | 26193 | 1 |
| Lučenec | 26193 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie