Prihláste sa alebo zaregistrujte.
LORD F3 šuplíková mraznička s objemom 91 l. V energetickej triede E ponúka spotrebu energie pouhých 0,45 kWh za deň
LORD F3 šuplíková mraznička s objemom 91 l. V energetickej triede E ponúka spotrebu energie pouhých 0,45 kWh za deň.
Pri výpadku prúdu je zaistená bezpečná skladovacia doba až 16,6 hod. Mraziaca kapacita je 4 kg potravín za 24 hod., Ktorá je úplne dostačujúce pre bežnú domácnosť.
Ďalšou neoceniteľnou výhodou je možnosť otočenia dverí a veľmi nízka hlučnosť 40 dB takže ju môžete bez obáv umiestniť aj do bežne obývaných priestorov.
Mraznička má mechanické ovládanie a k dispozícii máte 4 prehľadné zásuvky pre uloženie potravín. Zásuvky sú transparentné, takže máte vynikajúci prehľad o uložených potravinách.
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Registrácia predĺženej záruky
Parametre:
| TYP | voľne stojaca |
|---|---|
| VÝŠKA | 84,5 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| DÉLKA | 57,4 |
| HĹBKA | 58 cm |
| ENERGETICKÁ TRIEDA | E |
| DISPLEJ | nie |
| HLUČNOSŤ | 40 dB |
| KLIMATICKÁ TRIEDA | N-ST ( 16°C až 38°C) |
| SPOTREBA EL. ENERGIA ZA ROK | 166 kWh |
| SPOTREBA ENERGIE ZA 24H | 0,45 kWh |
| UŽITNÝ OBJEM | 91 l |
| DETSKÁ POISTKA | nie |
| POČET ZÁSUVOK MRAZIACE ČASTI | 4 |
| MADLO | integrované |
| POČET KOMPRESOROV | 1 |
| DOBA SKLADOVANIA PRI VÝPADKU | 16,6 hodín |
| SYSTÉM CHLADENIA -MRÁZ | statický |
| RÝCHLE ZMRAZENIE | nie |
| UKAZOVATEĽ TEPLOTY | nie |
| UMIESTNENIE OVLÁDANIA | nad dverami |
| UUMIESTNENIE PÁNTOV DVERÍ | vpravo (možno zameniť) |
| CHLADIVO | R600a - isobutan |
| ZMRAZOVACIA KAPACITA ZA 24H | 4 kg |
| SPUSOB ODMRADZOVANIA MRAZIACE ČASTI | manuálny |
| SPÔSOB OVLÁDANIA | mechanické |
| SPÔSOB UMIESTNENIA | voľne stojaca |
| NAPÄTIE | 220 - 240V |
| FREKVENCIA | 50 Hz |
| Značka | Lord |
| Energetická trieda | E |
| Objem mrazničky | 80-120 l |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27465 | 1 |
| Krupina | 27465 | 0 |
| Lučenec | 27465 | 0 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie