Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Chladnička s mraziacim boxom / Mechanické ovládanie / Automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru / 3 police vo dverách chladničky 2 multi-variabilné sklenené police v chladničke / Zásuvka na zeleninu držiak na vajíčka / LED osvetlenie / Trieda energetickej účinnosti E / Biela
Praktická malá chladnička MORA CB 984 W s mraziacim boxom je ideálna voľba pre menšie domácnosti, kanceláriu, chatu alebo apartmán. Vďaka nízkej hlučnosti, len 38 dB, vás nebude nijako rušiť pri vašich činnostiach. Chladnička má automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru a disponuje mraziacim boxom s kapacitou 7 l. Za rok spotrebuje iba 125 kWh, vďaka čomu nijako výrazne nezaťaží vašu peňaženku. Vysoko odolné sklenené police sa dajú ľahko vybrať, v prípade rozliatia tekutiny na spodnú policu tekutina nekvapká, čistenie je veľmi jednoduché a rýchle. Dvierka chladničky sa otvárajú vpravo, ale v prípade potreby je možné zmeniť smer ich otvárania.
| Výška | 842 mm |
|---|---|
| Šírka | 475 mm |
| farba | bílá |
| kategória spotrebiča | chladnička s mrazícím boxem |
| maximálna hlučnosť | 38 db(a) |
| ročná spotreba el. energie | 125 kwh/rok |
| hĺbka | 448 mm |
| hmotnosť | 22,80 kg |
| celkový objem | 82 l |
| objem chladničky | 75 l |
| objem mrazničky | 7 l |
| konštrukcia | volně stojící |
| celkový objem chladničky | celkový objem chladničky 75 l |
| počet políc v chladničke | 2 |
| spôsob odmrazovania mrazničky | Manuální (ruční) |
| typ ovládania | Mechanické |
| NoFrost DualAdvance beznámrazová technologie | nie |
| Drôtený rošt na fľaše | nie |
| materiál políc | skleněné |
| spôsob odmrazovania chladničky | automatické |
| typ spotrebiča | jednodveřový |
| smer otváranie dvierok | pravý otočný |
| skladovacia doba pri výpadku energie | 5 h |
| Typ osvetlenia | LED |
| Digitálny ukazovateľ teploty pre chladničku | nie |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 47,5 cm |
| Výška | 84,2 cm |
| Značka | Mora |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 40-50 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 84-85 cm |
Tichá a mala.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27858 | 1 |
| Krupina | 27858 | 1 |
| Lučenec | 27858 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie