Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Voľne stojace, Štvordverové, No Frost, osvetlenie Led, Trieda E, Dark Inox, Š x H x V (mm) 700x688x1775
| Typ prístroja | Americká chladnička |
|---|---|
| Model | HFR3718DNMD |
| Inteligentný | Áno |
|---|---|
| Emisná trieda hluku | C |
| Hlučnosť | 38 DB |
| Zameniteľné otváranie | Áno |
| Retro | Áno |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojace |
| Počet políc | 4 |
| Antibakteriálna úprava | Znova |
| Napojenie vody | Áno |
| Celkový objem | 402 l |
| Objem chladničky | 262 l |
| Objem mrazničky | 140 l |
| Počet priehradok mrazničky | 2 |
| Umiestnenie mraziacej časti | Musí |
| Displej | Áno |
|---|---|
| Počet dverí | 2 |
| Materiál police | Sklenené |
| Nulová zóna | Áno |
| Dvere vo dverách | Áno |
| Výrobník ľadu | Áno |
| Zásobník na vodu | Áno |
| Žiadny mráz | Áno |
|---|---|
| Super chladenie | Áno |
| Super mrazenie | Áno |
| Prázdninový režim | Áno |
| Nízka námraza | Áno |
| Energetická trieda | D |
|---|---|
| Klimatická trieda | SN-N-ST-T |
| Ročná spotreba energie | 230,00 kWh |
| Akumulačná doba | 16 hodín |
| Mraziaci výkon | 9,0 kg |
| Výška | 177,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 70,00 cm |
| Hĺbka | 68,80 cm |
| Hmotnosť | 89,0 kg |
| Výška s obalom | 1864,00 MM |
|---|---|
| Šírka s obalom | 777,00 MM |
| Hĺbka s obalom | 749,00 MM |
| Váha s obalom | 98000,00 G |
| Farba | Tmavý nerez |
|---|
| Energetická trieda | D |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 177,5 cm |
| Značka | Haier |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 70 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 170-179 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30132 | 0 |
| Krupina | 30132 | 0 |
| Lučenec | 30132 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie