Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odporúčaná veľkosť miestnosti: 40, Ionizácia: nie, Regulácia vlhkosti: áno
| Ultrazvukový systém: | áno |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť miestnosti: | 40 m³ |
| Ionizácia: | nie |
| Maximálna spotreba vody: | 0.3 l/hod. |
| Objem nádrže (na vodu): | 5 l |
| Čas prevádzky: | 30 hod. |
| Príkon: | 25 W |
| Regulácia vlhkosti: | áno |
| Displej: | áno |
| Počet stupňov výkonu: | 3 |
| Mobilný zvlhčovač (kolieska): | nie |
| Aromaterapia: | áno |
| Odnímateľná nádrž na vodu: | áno |
| Inteligentné: | áno |
| Šírka: | 20.5 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hĺbka: | 22 cm |
| Značka | Eta |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29515 | 1 |
| Krupina | 29515 | 2 |
| Lučenec | 29515 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie