Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Na zaváranie a sterilizáciu ovocia a zeleniny
Na zaváranie a sterilizáciu ovocia a zeleniny
Vhodný na prípravu horúcich nápojov, polievok a omáčok
Jednoduchá údržba vďaka hygienickej nehrdzavejúcej oceli, ktorá nemá vplyv na chuť a vôňu jedla
Vstavaný výtokový kohút vhodný na stáčanie vareného vína, čaju, punču alebo iných horúcich nápojov
Nastaviteľný časový spínač 5 minút až 12 hodín (v krokoch po 1 minúte)
Funkcia nepretržitého chodu – Funkcia udržiavania teploty
Plynule nastaviteľný termostat 30 až 100 °C (v krokoch po 1 °C)
Automatická regulácia teploty
Zvuková signalizácia dosiahnutia nastavenej teploty
Plastové veko s praktickou rukoväťou
Tepelne izolované rukoväti
Skryté ohrievacie teleso – rovné dno
Objem 27 l
Príkon: 1 800 W
Kapacita až 14 zaváracích pohárov (objem 1 liter)
Poistka proti prehriatiu
Ochrana proti prehriatiu pri prevádzke naprázdno
Rošt na zaváracie poháre s priemerom 31,1 cm
Parametre:
| Výška (cm) | 45,5 cm |
| Veko | Áno |
| Termostat | Áno |
| Nastavenie teploty | Áno |
| Príkon (W) | 1 800 W |
| Farba | Strieborná |
| Celková výška | 45,5 cm |
| Výška bez veka | 40,5 cm |
| Priemer hrnca | 38 cm |
| Značka | Sencor |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 23507 | 1 |
| Krupina | 23507 | 2 |
| Lučenec | 23507 | 2 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 23507 | Skladom | 118,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 23507 | 1 ks |
| Krupina | 23507 | 2 ks |
| Lučenec | 23507 | 2 ks |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




