Yenkee YAC 5300

Yenkee | Bezdrôtové nabíjačky | Kód: 5791-5867

3 v 1 Bezdrôtová nabíjacia stanica

Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
39,90 €
33,25 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Jedna stanica vládne všetkým

Energia pre tvoj setup
Nabíjať bezdrôtovo už nie je okrajovou záležitosťou. Som nabíjacia stanica 3 v 1, ktorá dokáže nabíjať až tri zariadenia naraz. Zvládnem dodať energiu akémukoľvek mobilnému telefónu s certifikáciou Qi. Ďalšie dve miesta je možné obsadiť slúchadlami Apple Airpods a hodinkami Apple Watch. Všetko sa spojí jednoducho a rýchlo. Nabíjanie sa potom automaticky spustí a ty sa už nemusíš o nič starať. O pripojenie airpodov sa stará zabudovaný lightning konektor. Pri hodinkách sa potom môžeš spoľahnúť na magnet, ktorý ich prichytí, a zabráni tak nechcenému pádu.

Tak rýchlo. Tak bezpečne

Aby som nabíjala čo najrýchlejšie, tak ma je možné pripojiť na adaptér s technológiou QuickCharge 2.0 či 3.0 a dokážem poskytnúť výkon až 15 W. Rýchlosť nabitia telefónu sa tak značne zvýši, a teba tak nemusí zdržiavať vybitá elektronika. To všetko dokážem pri zachovaní maximálnej bezpečnosti. Disponujem ochranou proti prehriatiu, prepätiu a výstupu nadprúdu. Navyše mám vo svojom tele zabudovanú detekciu cudzích predmetov, takže sa rozhodne nie je čoho báť.

Evolúcia v nabíjaní
Dokážem byť zároveň aj skvelým doplnkom do každého interiéru. Či už ma budeš mať na nočnom stolíku, v kancelárii na pracovnom stole alebo na kuchynskej linke, zapadnem kdekoľvek. Decentný a elegantný dizajn – to je moje! Na mojom tele je navyše LED signalizácia, ktorá ťa dokáže veľmi jednoducho informovať o aktuálnom stave nabíjania, prípadne ťa upozorní na cudzí predmet, ktorý nie je podporovaný na bezdrôtové nabíjanie. V noci si potom môžeš LED indikáciu vypnúť pomocou dotykového tlačidla, a môžeš tak v pokoji nerušene spať.

Bezdrôtová nabíjacia stanica pre Apple zariadenia dokáže nabiť tri zariadenia súčasne (iPhone, Apple Watch, Airpods).
Stačí položiť telefón na podložku a bezdrôtové nabíjanie sa automaticky spustí. Telefón je možné nabíjať v horizontálnej a vertikálnej polohe.
Apple Watch sa s nabíjačkou spoja pomocou magnetu a nabíjanie sa automaticky spustí.
Airpods stačí zasunúť do Lightning konektora.
Na dosiahnutie rýchleho nabíjania (7,5 W, 10 W, 15 W) použite sieťový adaptér s technológiou QC2.0, prípadne QC3.0.
Nabíjačka je kompatibilná so všetkými telefónmi vybavenými bezdrôtovou technológiou so štandardom Qi, ktoré sú touto technológiou vybavené priamo z výroby, alebo si k nim dokúpite kompatibilné odporúčané príslušenstvo.
Ak na nabíjaciu stanicu položíte kovové alebo magnetické predmety, ktoré nepodporujú bezdrôtové nabíjanie, LED signalizácia zabliká a nabíjanie sa automaticky zastaví.
Nabíjačka disponuje detekciou cudzích predmetov, ochranou proti prehriatiu, ochranou proti vstupnému prepätiu a ochranou výstupu pred nadprúdom.
O stave nabíjania informuje LED signalizácia, ktorá svieti po obvode nabíjacej stanice. LED je možné vypnúť pomocou dotykového tlačidla.

 

Parametre :

Vstup: 12 V/2 A, 9 V/2,7 A
Port typu C
Výstup: 15 W/10 W/7,5 W/5 W
Prenosová vzdialenosť: ≤ 8 mm
Konverzný pomer: ≤ 73 %
Rozmery: 136 × 101 × 136 mm

Značka YENKEE

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dobra komunikacia, ochota, telefonovali sme

Overený zákazník,

skvělý výběr

Overený zákazník,

Kombinovaná rúra Mora. Vyskusana, pekná, jednoduchá. Používam na terase, zatiaľ spokojnosť.

Overený zákazník,